Skip to content

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

 

 

El. p. 

DARBO LAIKAS

Pirmadienis – Ketvirtadienis 8:00 – 13:30

Penktadienis 8:00-13:20

 

KLAIPĖDOS MIESTO VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURO NAUJIENLAIŠKIS IR NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIUS

 

PROGIMNAZIJĄ LANKANČIŲ MOKINIŲ PROFILAKTINIŲ SVEIKATOS PATIKRINIMŲ 2022-2023 M. DUOMENŲ ANALIZĖ.

Daugiau informacijos apie projektą žaliasis koridorius

 

 

2020.01.30 – 2020.02.03  Interaktyvus kilimas

    Pirmąją vasario savaitę progimnazijos mokiniai  išmėgino interaktyvų kilimą. Jo pagalba vaikai žaidė įvairiausius žaidimus. Mokiniams labiausiai patiko gaudyti moliūgus ir žaisti futbolą. Sudomino ir kiti žaidimai: ledo ritulys, futbolo vartų gynimas. Mokiniai turėjo galimybę lavinti protą, pasitikrinti žinias iš  matematikos ir geografijos.

2023-01-30 Interaktyvaus kilimo linksmybės

    Netradicinio ugdymo diena 3b klasėje prasidėjo mokinių juoku ir linksmu klegesiu. Visuomenės sveikatos biuras suteikė vaikams  galimybę išmėginti interaktyvų kilimą, kurio pagalba lauko žaidimus galima integruoti ir patalpoje. Tai paįvairina pamoką. Jie buvo pirmoji klasė, galėjusi išmėginti šį kilimą. Mokiniai  išbandė įvairiausius žaidimus: futbolą, obuoliukų gaudymo varžybas, sprogdino robotukus. Trečiokai, žaisdami komandinius žaidimus, entuziastingai palaikė komandos draugus.  Po aktyvių žaidimų  mokiniai lavino protą – sprendė matematines lygtis. Netradicinė pamoka vaikams labai patiko ir suteikė daug džiaugsmo.

2023-01-26

Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro specialistai siūlo pasinaudoti nemokamų psichologinių konsultacijų galimybe. Paslauga teikiama 55 metų ir vyresniems asmenims, bei suaugusio amžiaus neįgaliesiems. Konsultacijos vyksta tiek kontaktiniu, tiek ir nuotoliniu būdu, atsižvelgiant į poreikį. Asmeniui priklauso 10 susitikimų su specialistu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2023-01-23 Gimdos kaklelio vėžys

     Kasmet paskutinę sausio savaitę minima Europos gimdos kaklelio vėžio prevencijos savaitė, kurios metu siekiama atkreipti dėmesį į šios ligos prevencijos būtinybę.Dėl gimdos kaklelio vėžio Lietuvoje išlieka didelis 45 – 54 metų amžiaus moterų mirtingumas. Daugiau informacijos apie gimdos kaklelio vėžį.

 

2023-01-19 Pojūčiai multisensoriniame kambaryje

      Š. m. sausio 19 d. 2a ir 2b klasės mokiniai lankėsi visuomenės sveikatos biure, sensoriniame kambaryje. Visuomenės sveikatos specialistų teigimu, multisensorinė aplinka skatina lytėjimo, skonio, regos, klausos, uoslės, judėjimo pojūčius bei intelektinės veiklos poreikius. Tyrimai rodo, kad tokia aplinka didina asmens sąmoningumą bei dėmesio koncentraciją, gerina apetitą, atmintį, pažinimą bei kalbą, sustiprina laimės jausmą, mažina agresiją ir nerimą. Didelis tokios aplinkos privalumas tas, kad ji tinka ir asmenims, turintiems specialiųjų poreikių, pvz.: hiperaktyvumą, autizmą, klausos ar regos susilpnėjimą bei kenčiantiems nuo demencijos, Alzhaimerio ligos. Vaikai turėjo galimybę išbandyti masažo fotelį, vandens lovą, pajusti kvapų terapiją, pasigrožėti įvairiomis šviesos ir vaizdo instaliacijomis. Mokiniams išvyka buvo kupina įspūdžių ir naujų potyrių.

 

 

2022-12-14 Paskaita: „Kaip išvengti traumų ir sužalojimų žiemos metu“

    Gruodžio 14d. su 1b klasės mokiniais aptarinėjome, kokie yra žiemos metu tykantys pavojai, vaikai žiūrėjo filmuką, kaip tinkamai elgtis žiema, kad pavojų išvengti. Klasėje mokosi įvairių tautų mokiniai, todėl pamokėlė buvo šioks toks iššūkis, kadangi teko kalbėti dvejomis kalbomis – lietuvių/anglų. Pamokėlės metu daug įspūdžių turėjo ne tik vaikai, bet ir aš pati. Po visko vaikams buvo duota užduotėlė, kurios metu mokiniai turėjo suskirstyti, kokie rūbai tinka žiemos, o kokie vasaros metui, ir jie tai atliko puikiai.

 

 

2022-11-24 ir 2022-12-01 Gerumo akcija: „Lapkritis- cukrinio diabeto mėnuo“

    Lapkričio ir gruodžio ketvirtadieniai Saulėtekio progimnazijoje buvo nekasdieniški – vyko gerumo akcija, kurios metu buvo rengiama mugė ir vaikai kviečiami kepti sveikuoliškus skanėstus bei juos pardavinėti savo bendramoksliams. Šios akcijos tikslas – surinktus pinigus paaukoti vaikams, sergantiems cukriniu diabetu. Vaikai noriai kepė skanėstus, tokius kaip: „Avinžirnių braunis“, „Becukriai keksiukai“ ir kt.

 

   

 

2022-12-01  Paskaita:  „Cukraus vartojimas“

    Gruodžio 1d. su 5a klase buvo aptarta cukraus žala organizmui, taip pat, kaip atpažinti cukrų produkto etiketėse. Kalbėjome apie daug cukraus turinčių užkandžių alternatyvas bei bendrą sveikos mitybos apibrėžimą. Pamokos pabaigoje mokinai atliko užduotį, kurioje turėjo atpažinti įvairiausius vaisius ir daržoves. Vaikai puikiai pasidarbavo, nors ir kai kurios daržovės jiems buvo nematytos.

 OFFICE365
Pamokų laikas
1 Pamoka 08:00 - 08:45
2 Pamoka 08:55 - 09:40
3 Pamoka 09:50 - 10:35
4 Pamoka 10:50 - 11:35
5 Pamoka 11:55 - 12:40
6 Pamoka 12:55 - 13:40
7 Pamoka 13:50 - 14:35
8 Pamoka 14:40 - 15:25

PATYČIŲ DĖŽUTĖ


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku