Skip to content

Korupcijos prevencija

Klaipėdos ,,Saulėtekio” progimnazija –  „Sąžiningumo mokyklų tinklo“ narė

„Sąžiningumo mokyklų tinklas“ yra neformali iniciatyva, prasidėjusi 2014 m. gruodžio 9 d., prie kurios  prisijungia bet kuri sąžiningumo ir skaidrumo vertybes puoselėjanti Lietuvos mokykla.

Tinklo tikslas – suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais.

https://www.skaidrumozenklelis.lt/

Ši neformalaus mokymosi sistema – tai puikus būdas įgyti žinių apie korupcinio pobūdžio veiklas, išmokti atpažinti nesąžiningą poelgį bei ugdyti tokias vertybes kaip dorumas, sąžiningumas ir skaidrumas.

Įgytos žinios ir gebėjimai bus įvertinti garbingais skaitmeniniais ženkliukais, kurie įrodys, jog esate sąžiningos ir skaidrios visuomenės narys! 

 

KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS KORUPCIJOS PREVENCIJOS 2020-2022 M. PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO PRIEMONIŲ PLANAS

ĮSAKYMAS DĖL KLAIPĖDOS „SAULĖTEKIO“ PROGIMNAZIJOS KORUPCIJOS PREVENCJOS IR KONTROLĖS KOMISIJOS SUDARYMO

KLAIPĖDOS „SAULĖTEKIO“ PROGIMNAZIJOS KORUPCIJOS PREVENCIJOS 2021–2022 METŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO PRIEMONIŲ PLANAS

Korupcijos prevencijos programa

Informacijos apie korupciją pranešimų tvarka

Jei esi valstybės tarnautojas (ar jam prilygintas asmuo) ir susidūrei su korupcija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku