Skip to content

Laisvos darbo vietos 2023–2024 m. m.

KLAIPĖDOS „SAULĖTEKIO“ PROGIMNAZIJOJE LAISVOS DARBO VIETOS 2023–2024 m. m.

2024 m. kovo 26 d. Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia konkursą Klaipėdos „Saulėtekio“ direktoriaus pareigoms eiti,

pareiginės algos koeficientų intervalas 2,0032–2,0217 baziniais dydžiais iki 2024 m. rugpjūčio 31 d. Pretendentų konkurso atrankos posėdžio data – 2024 m. liepos 4 d. Nacionalinėje švietimo agentūroje, skiriant pretendento į įstaigos vadovus kompetencijų vertinimo laiką, pirmenybė teikiama pretendentui, kuris jau yra pateikęs prašymą dalyvauti konkurse. Kompetencijoms vertinti pretendentas turi registruotis Nacionalinėje švietimo agentūroje per 10 darbo dienų nuo konkurso paskelbimo dienos, tai yra iki 2024 m. balandžio 10 d. Išsamesnė informacija – pagrindiniame skelbime Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje www.klaipeda.lt , skiltyje Gyventojui/ Karjera/ Darbo skelbimai, nuoroda į pagrindinį konkurso skelbimą: https://www.klaipeda.lt/lt/-1/darbo-skelbimai/12442/.

 

  • Specialusis pedagogas

Informacija apie laisvą spec. pedagogo pareigybę

Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazija nuo 2023 m. lapkričio mėnesio į darbą priims spec. pedagogą – 0,5 pareigybės. Darbo vieta – Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazija (adresas: Mokyklos g. 3, Klaipėda). Sutartis neterminuota. Pareiginė alga 1620–2118 Eur (vienai pareigybei).

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – aukštasis išsilavinimas ir spec. pedagogo kvalifikacija (specialybė) ar jam prilyginama kvalifikacija.

Specialusis pedagogas dirba su specialiuosius ugdymosi poreikius turinčiais vaikais. Jis padeda  mokiniams įsisavinti ugdymo turinį, pataria mokytojams, kaip pritaikyti mokiniams  mokomąją medžiagą ir mokymo priemones. Spec. pedagogas teikia metodinę pagalbą mokytojams, mokinių tėvams ir kitiems asmenims, tiesiogiai dalyvaujantiems ugdymo procese, ir juos konsultuoja.  Tvarko ir pildo darbo dokumentus, moka naudotis informacinėmis technologijomis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus (toliau – dokumentai):

1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

4. gyvenimo aprašymą;

5. spec. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentas dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu:

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Pretendentų pateikti dokumentai registruojami. Dokumentai priimami Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos raštinėje adresu: Mokyklos g. 3, Klaipėda, nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Pietų pertrauka – 12.00–12.45 val. Pretendentai, atitinkantys reikalavimus bus kviečiami į pokalbį, jo vieta ir data bus pranešta kiekvienam asmeniškai pretendento nurodytais kontaktais.

Prašymo forma 

kandidato-sutikimas-del-asmens-duomenu-tvarkymo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku