Skip to content

Tėvų informavimas

 „Saulėtekio“ progimnazijos mokinių tėvų informavimo tvarka

1. Apie mokinių pasiekimus tėvai nuolat informuojami žodžiu ir raštu.

2. Pagrindinė tėvų informavimo priemonė mokykloje –E.dienynas www.manodienynas.lt, į kurį įrašomi ne tik mokinio pažymiai, bet ir lankomumas, pagyrimai, pastabos bei kita tėvams aktuali informacija.

3. Klasių auklėtojai kas mėnesį informuoja mokinių tėvus apie vaiko mokymąsi ir lankomumą, pasibaigus trimestrui tėvams pateikia informaciją apie trimestro lankomumo ir pažangumo rezultatus.

4. Daugiausia be pateisinamos priežasties pamokų per mėnesį praleidusių mokinių tėvams pateikiami pranešimai raštu.

5. Papildomam mokinių tėvų informavimui mokykloje organizuojami tėvų susirinkimai. Mažiausiai vieną kartą per metus mokykla organizuoja bendrus tėvų susirinkimus pagal klasių koncentrus. Už šių susirinkimų organizavimą atsakingi direktoriaus pavaduotojai ugdymui pagal kuruojamas klases. Atskirų klasių mokinių tėvų susirinkimus organizuoja klasių auklėtojai pagal poreikį, bet ne rečiau kaip du kartus per metus.

6. Išskirtiniais atvejais tėvai informuojami telefonu, laišku, kviečiami į mokyklą pokalbiui su mokytojais ir administracija, vaiko gerovės komisija.

7. Mokinių tėvams papildoma informacija, susijusi su ugdymo proceso organizavimu, mokyklos veikla, teikiama interneto svetainėje, stenduose, lankstinukuose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku