Skip to content
2019 11 03

Netradicinio ugdymo diena, skirta kultūrai

5-8 klasių mokiniai netradicinio ugdymo dieną skyrė susipažinimui su įvairiais kultūros reiškiniais Klaipėdoje.

Penktokai lankėsi festivalyje „Nepatogus kinas“. Kultūros fabriko kino salėje jie žiūrėjo ir aptarė filmus „Pasaulis aplink mus“, „Musonų šou“. Mokiniams patiko pasakojimas apie aklą berniuką Kunalą, kuris yra energingas ir savimi pasitikintis vaikas, vaikšto į mokyklą, mėgsta žaisti kriketą ir net nežada pasiduoti sunkumams.
6-7 klasių mokiniai edukaciniame užsiėmime susipažino su Pablo Pikaso gyvenimu ir kūryba, aptarė kubizmo laikotarpį, kas būdinga Pikaso paveikslams, patys piešė šiai dailės krypčiai būdingus paveikslėlius, tapė ant lėkščių. Užsiėmime mokiniai ne tik įgijo žinių apie garsiausią XX amžiaus genijų, bet ir parsinešė namo savo sukurtą darbą – lėkštę su originaliu piešiniu.
8a klasės mokiniai klausėsi paskaitos Socialinių mokslų kolegijoje.

Organizatoriai

2019 11 03

SVEČIUOSE PAS PALANGOS MERĄ

4a klasės mokiniai lankėsi Palangos savivaldybėje ir susitiko su meru Šarūnu Vaitkumi. Mokiniai pagilino žinias apie savivaldybės darbą, sužinojo, ką veikia meras. Vaikai merui uždavė daug klausimų, po pokalbio nusprendė, kad jo darbas yra labai sunkus, vėliau kartu su mero patarėja Jurgita Vanage keliavo į Palangos pasakų parką, kur klausėsi pasakų įrašų, apžiūrėjo skulptūras.

Mokytoja Birutė Rauktienė

2019 10 31

Savanoriavimas Atsinaujinimo dienoje ,,Kur gyveni?”

    Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai savanoriauja įvairiuose  miesto renginiuose. Už veiklas sulaukta gražių atsiliepimų ir padėkos žodžių. Už savanoriavimą Klaipėdos miesto Atsinaujinimo dienoje ,,Kur gyveni?” dėkojame Augustei Varkalytei, Rūtai Jetulevičiūtei, Aydai Kėdavičiūtei, Titui Augučiui, Gabijai Vitauskytei, Deimantei Kasnauskytei, Neilai Jakutytei, Barborai Šuklytei, Mindaugui Kulikauskui.

                                                                                                                                       Tikybos mokytoja A. Žitkuvienė
2019 10 30

Helovinas mokykloje

2019 10 30

Viskas apie moliūgą

Paskutinę spalio savaitę mokyklos I aukštas buvo išpuoštas moliūgais. 1a klasė (mokytoja D. Endriukaitienė) šventė Moliūgo dieną. Patyriminis mokymas padėjo pirmokams geriau suvokti moliūgų sandarą, rūšis. Mokiniai mokėsi pjauti moliūgą, apžiūrėjo visas jo dalis, sprendė įvairias su šia daržove susijusias užduotis.

2a klasė (mokytoja R. Mickonytė) įgyvendino projektą „Daržo karalius – moliūgas“. Visą savaitę buvo vykdomos įvairios veiklos, kuriose pagrindine priemone tapo moliūgas: jis naudotas estafetėse, skaičiavimuose, aprašymuose. Labiausiai vaikus domino praktinė veikla. Tyrimo rezultatai buvo fiksuojami duomenų lapuose. Mokiniai internete ieškojo profesionalių dailininkų natiurmortų, kuriuose pagrindinis objektas būtų moliūgas, netradicinėmis piešimo technikomis vaizdavo daržo gražuolį – moliūgą. Projektu labai domėjosi 2a klasės tėveliai, visų veiklų nuotraukas ir filmuotą medžiagą jie gali peržiūrėti klasės facebook grupėje.

Mokytojos Rita Mickonytė ir Dalia Endriukaitienė

2019 10 30

Kalbėk taip, kad visi išsižiotų

8 klasės mokiniai dalyvavo paskaitoje „Kalbėk taip, kad visi išsižiotų”, kuri vyko Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo fakultete. Paskaitą vedė žurnalistė, komunikacijos specialistė ir Klaipėdos valstybinės kolegijos dėstytoja Laura Selenienė. Mokiniai aktyviai dalyvavo paskaitoje, atliko įvairias užduotis: mėgdžiojo žinomų žmonių, gyvūnų balsus. Smagaus šurmulio ir juoko sukėlė greitakalbių skaitymas. Aktyviausieji buvo apdovanoti dovanėlėmis.
Didelis dėmesys išvykoje buvo skiriamas ir karjeros ugdymui. Mokiniai susipažino su kolegijos studijų programomis, turėjo puikią galimybę dalyvauti karjeros ir kontaktų mugėje „Karjeros dūzgės”.

Bibliotekininkė Vilma Kuršė

2019 10 30

Mokytojai irgi mokosi

Per mokinių rudens atostogas mūsų progimnazijos mokytojai daug dėmesio skyrė kvalifikacijos kėlimui. Mokyklos direktorės iniciatyva 17 pedagogų lankėsi Šiaulių Dainų progimnazijoje, susipažino su mokykloje taikoma mokinių asmeninės pažangos fiksavimo ir stebėjimo tvarka, mokėsi pamokose taikyti modernias mokymo ir apklausos formas. Mokytojai dalyvavo ir edukaciniame užsiėmime, kuris vyko netradicinėje aplinkoje – seniausioje Šiaulių vaistinėje.
Klaipėdoje vykusiuose seminaruose ir forumuose mokyklos pedagogai susipažino su patyriminio mokymo galimybėmis, naujausiomis technologijomis, SMARTNotebook programa, kuri skirta lavinamojo pobūdžio turiniui kurti.

Metodinės tarybos pirmininkė N. Žukienė

2019 10 25

Akcija „Uždekime žvakutę ant užmiršto kapo“

Spalio mėnesio pabaigoje 5a ir 5b klasės mokiniai kartu su tikybos mokytoja, klasės auklėtojomis ir socialine pedagoge lankėsi Joniškės kapinėse, kur ant apleistų, neprižiūrimų kapų uždegė žvakučių, sukalbėjo maldas už mirusiuosius. Akcija „Uždekime žvakutę ant užmiršto kapo“ moko gerumo ir atjautos. Džiugu, kad jau vienuoliktus metus mokiniai tęsia šią gerumo akciją.

Organizatoriai

2019 10 21

Reikalingas direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Klaipėdos “Saulėtekio” progimnazija skelbia atranką  direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigoms (0,75 etato). Plačiau: https://www.lrvalstybe.lt/darbas-valstybes-tarnyboje/direktoriaus-pavaduotojas-ugdymui-42

 

2019 10 18

INFORMACIJA APIE LAISVĄ MOKYTOJO DARBO VIETĄ IR ATRANKĄ Į ŠIAS PAREIGAS

Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazija (Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Mokyklos g. 3, 91265 Klaipėda, tel. (8 46) 41 09 84, el. paštas sauletekis9@gmail.com; www.sauletekis.lt) skelbia atranką lietuvių kalbos mokytojo(s) pareigoms Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijoje nuo 2019 m. lapkričio 7 d. užimti.

Darbo sutartis neterminuota, darbo krūvis ne mažesnis kaip 0,25 etato, (atlyginimas apie 300 Eur, priklauso nuo turimo darbo stažo, kvalifikacijos).

  1. Reikalavimai.

Kvalifikaciniai reikalavimai nurodyti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje ir Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. V-774;

Geri bendravimo įgūdžiai su 5-8 klasių amžiaus mokiniais bei jų tėvais; kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje, gebėjimas naudotis IT priemonėmis.
2. Pretendentas privalo pateikti:

2.1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje (priedas 1);

2.2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

2.3. gyvenimo aprašymą (CV);

2.4. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

2.5 pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

2.6. atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų

  1. Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Pretendentai, kurie atitiks nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, apie dalyvavimą pretendentų atrankoje bus informuojami individualiai. Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, kviečiami į pokalbį (numatoma pokalbio data: 2019 m. lapkričio 5 d. 14.00 val.).
  2. Pretendentas gali pateikti dokumentus asmeniškai, siųsti registruotu laišku arba elektroniniu paštu sauletekis9@gmail.com . Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Dokumentai priimami iki 2019 m. lapkričio 3 d. darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. progimnazijos raštinėje adresu: Mokyklos g. 3, 91265 Klaipėda.

Informacija apie skelbiamą atranką teikiama tel. nr. (8 46) 41 09 84, el.p. sauletekis9@gmail.com

Prašymo forma

Progimnazijos direktorė Daiva Vilkė

2019 10 17

Projektas ,,Draugauju su knyga”

3a klasės mokiniai dalyvauja ilgalaikiame projekte ,,Draugauju su knyga”. Siekdami kuo daugiau sužinoti apie knygas, mokiniai lankėsi Sauliaus Jokužio spaustuvėje. Labiausiai visus nustebino tai, kad didžiąją dalį darbų spausdinant knygą atlieka ne mašinos, o žmonės. Išvyka praplėtė mokinių akiratį.
                              

   3a klasės mokytoja Vaida

2019 10 16

Ekskursija po Klaipėdos senamiestį

Spalio mėnesį 3b, 5a, 5b ir 6a klasės mokiniai pasinaudojo Klaipėdos turizmo ir informacijos centro bei Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos dovana – ekskursija po Klaipėdos senamiestį. Ekskursijų metu mokiniai buvo supažindinti su miesto istorija bei lankomais objektais, sužinojo, kokiose vietose ir kaip Klaipėdoje galima prisišaukti sau laimę.

3b, 5 – 6 klasių auklėtojos