Skip to content
2022 01 20

2022-01-20 mokykloje buvo vykdomas mokinių testavimas savikontrolei skirtais greitaisiais SARS-CoV-2 antigeno testais. Testavosi 170 mokiniai, 6  testų atsakymai teigiami.

Administracija

2022 01 13

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija”

Mūsų mokyklos bendruomenė Laisvės gynėjų dieną paminėjo visuotine pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokytojai su mokiniais žvakelių liepsnele pagerbė žuvusiųjų atminimą. Daugelio mokinių širdyse sustiprėjo pasididžiavimo savo Tėvyne, pagarbos žuvusiems už Lietuvos laisvę jausmai.

Organizatoriai

2021 12 27

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

Informacija dėl mokinių priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas  2022–2023 mokslo metams. 

Informuojame, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.lt) nuo 2022 m.:

  1. Kovo 1 d. 10 val. į 9 klases.
  2. Kovo 2 d. 10 val. į 10–12 klases.
  3. Kovo 3 d. 10 val. į 1 klases.
  4. Kovo 7 d. 10 val. į 2–4 ir 6–8 klases.
  5. Kovo 8 d. 10 val. į 5 klases.

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ).

2021 12 22

Šv. Kalėdos!
Kažkas nepaprastai stebuklingo!
Nepakartojamas laikas!
Tylių apmąstymų akimirka!
Ypatingi prisiminimai!

Tikėjimas, viltis, meilė!

 

Tegul jų prasmė Jus sustiprina ir nušviečia ateinančių metų vilčių erdvę. Tebūna Jūsų kelyje daug drąsių idėjų, siekių, gerumo.

Džiugių, jaukių švenčių linki Klaipėdos ,,Saulėtekio” progimnazijos  bendruomenė. 

2021 12 22

Projektas ,,Linksmasis programuotojas”

 

4a klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame ,,eTwinning” projekte ,,Linksmasis programuotojas“. Ketvirtokai programavimą sieja su žaidimais, linksma ir nuotaikinga veikla. Jau įgyvendintas bendras projektas „Kosmosas“. Darbai atlikti ,,Screatch”, ,,Wick Editor” programomis.

Mokytoja R. Mickonytė

2021 12 20

Tikrosios Kalėdos gimsta žmogaus širdyje

Mūsų mokyklos šokėjos bei dainininkės dovanoja ,,Saulėtekio” bendruomenei muzikinį sveikinimą Kalėdų proga.  Dėkojame būrelių vadovėms Ligitai ir Virginijai. Tikrosios Kalėdos gimsta žmogaus širdyje.

2021 12 17

Šokoladinė pasaka

3a, 3b ir 4a klasės mokiniai  dalyvavo mokyklos Vaiko gerovės komisijos organizuotoje akcijoje „Šokoladinė pasaka”. Vaikai šokoladu tepė savo pagamintus namelius, juos dekoravo įvairiausiais saldumynais. Dėkojame  pagalbos vaikui specialistams už geras emocijas bei kūrybinį džiaugsmą.

                         Stebuklų reikia ne laukti, o patiems juos kurti!

Administracija

2021 12 16

Geros savijautos programa

Lapkričio 25 – gruodžio 10 dienomis 5-8 klasėse buvo įgyvendinama Geros savijautos programa „Stiprūs, drąsūs, ramūs“. Ši programa moksleiviams suteikė žinių ir praktinių įgūdžių, padedančių susitvarkyti su stresu ir kylančiomis neigiamomis emocijomis. Vaikai buvo supažindinti, kaip galima pašalinti fizinį ir emocinį nuovargį, pagerinti bendravimo, komandinio darbo įgūdžius, kokie būdai padeda atskleisti žmogiškąsias vertybes savyje ir mus supančioje aplinkoje.

Tiek mokiniai, tiek juos lydintys mokytojai džiaugėsi galimybe lavinti kūną: atlikti tempimo, lankstumo, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimus. Mąstymo gebėjimus ugdytis padėjo žaidimai ir diskusijos apie sveiką gyvenimo būdą.

                                                                     Psichologė Justė Gudaitė

2021 12 13

Šventiniai užsiėmimai Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje             

3a klasės mokiniai lankėsi Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, kur vyko šventinis užsiėmimas. Jo metu buvo pasakojama, kaip šv. Kalėdas švęsdavo bei Naujuosius metus sutikdavo klaipėdiškiai. Prisiminta istorija apie šv. Kalėdų kilmę, kalėdinio laikotarpio dienas ir kaip jos būdavo švenčiamos, kada ir iš kur į Europą bei į Lietuvą atkeliavo kalėdinė eglutė, kokios yra jos puošimo tradicijos, akcentuota, kad svarbiausias šventės personažas – Kalėdų Senis. Išklausę pasakojimo, vaikai gamino kalėdinius atvirukus. Jie bus puiki dovana tėveliams.

                                                              Mokytoja Dalia Endriukaitienė

2021 12 10

Renginys ,,Aš neabejingas, o tu?”

1c klasės mokiniai dalyvavo nuotoliniame renginyje ,,Aš neabejingas, o tu?”. Tikslas – paminėti Tarptautinę žmonių su negalia supratingumo dieną. Šią prasmingą akciją organizavo Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centras ir Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra. Už aktyvų dalyvavimą 1c klasė buvo apdovanota padėkos raštu ir antistresiniais kamuoliukais.

Mokytoja Arnė Šapalienė

 

 

2021 12 10

Paroda  „Pusnynuos nykštukai miega”

3c klasės kūrybinių darbų paroda  „Pusnynuos nykštukai miega”.

Mokytoja Jolita Ivanauskaitė

2021 12 10

„eTwinning“ projektas „Būk europine žvaigžde europietiškose Kalėdose“

„eTwinning“ programa yra skirta švietimo darbuotojams, dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių. Ji suteikia platformą, kurioje galima bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi. Programa prasidėjo 2005 metais kaip pagrindinė Europos Komisijos programos „eLearning“ dalis, o nuo 2014 metų „eTwinning“ įsitvirtino Europos Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programoje „Erasmus+“.

Šiais metais mūsų mokykla prisijungė prie tarptautinio „eTwinning“ projekto „Be a European Star for a Europen Christmas“, kuriame dalyvauja net 30 šalių iš visos Europos.Pirmoji užduotis buvo nesudėtinga – mokiniai turėjo išversti projekto pavadinimą, kuris skamba taip: „Būk europine žvaigžde europietiškose Kalėdose“. Dalyviai turėjo parašyti savo nuomonę apie tai, ką jiems reiškia žvaigždė. Antroji užduotis – virtualioje erdvėje pristatyti savo mokyklą. Ją atlikę, mokiniai kūrė projekto logotipą. Aktyviausia mokykloje buvo 5a klasė.

Kita projekto užduotis buvo sudėtingesnė: aprašyti anglų kalba savo mėgstamiausią lietuvišką Kalėdų tradiciją.Per dailės pamoką 5, 6, 7 klasių mokiniai, panaudodami Lietuvos trispalvės spalvas (geltoną, žalią ar raudoną), turėjo sukurti žvaigždes 6 šalims. Dailės mokytoja iš anksto paruošė ant spalvotų kartono lapų žvaigždžių trafaretus. Išsikirpę formas, mokiniai rašė sveikinimus su Kalėdomis, savo darbus dekoravo įvairiais žiemiškais motyvais. Kitoje žvaigždės pusėje tie mokiniai, kurie norėjo susidraugauti su kitų šalių vaikais,  nurodė savo namų arba elektroninio pašto adresą. Sukurtos mokinių žvaigždės buvo išsiųstos į 6 šalis: Graikiją, Rumuniją, Ispaniją, Suomiją, Italiją, Turkiją. Mūsų mokyklos mokiniai iš šių šalių irgi sulaukė laiškų – žvaigždžių mainų. Dabar visi nekantriai laukia  virtualių susitikimų  su tų šalių dalyviais – juk įdomu susipažinti su laiškų autoriais!

Dar viena projekto užduotis –  mokiniams reikėjo išrinkti smagiausią lietuvišką kalėdinę dainą ir ją įkelti į projekto platformą. Kadangi organizatoriai – labai kūrybingi žmonės, platforma papildoma vis naujomis užduotimis. Buvo pasiūlyta nufotografuoti savo namuose papuoštą kalėdinę eglę ir jos nuotrauką įkelti į tinklalapį. Projekto baigiamajame etape mokiniai turės parodyti savo mokyklos aplinką, papuoštą žvaigždėmis, gautomis iš įvairiausių šalių.

„eTwinning“ programos dalyviai įgijo praktinės patirties, sužinojo apie internetinius resursus, skaitmeninius instrumentus: „Canva“, „Logo Macr“, „Padlet“, išmoko kurti logotipus, naudotis įvairiomis programėlėmis, pagilino anglų kalbos žinias, prisiminė lietuviškas tradicijas.

Projekto vadovės ir koordinatorės Ramunė Klimienė ir Agnė Čepulytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku