Skip to content
2018 11 12

Pyragų diena

Lapkričio 6 dieną 1- 4 klasėse pakvipo kepiniais. Pradinukai šventė „Pyragų dieną“. Tai puiki proga pabendrauti prie arbatos puodelio, pavaišinti draugus mamos keptu pyragu, pasikeisti receptais, pasidalinti gera nuotaika.

Dėkojame visoms mamoms už triūsą kepant pyragus ir pagalbą organizuojant jaukų ir šiltą vaikų susibūrimą prie vaišių stalo.

Mokytoja Rita Mickonytė

2018 11 12

Kultūros paso renginys

 

 

 

 

 

 3a, 3b ir 4a klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso renginyje „Švyturiai. Kultūros sujungti prie Baltijos stalo“. Šis projektas – tai priemonė puoselėti pagarbą  kultūrai, istorijai, žodžio menui ir jo galiai. Prie ilgo stalo aplink simbolinę Baltijos jūrą, stilizuotą Baltijos pakrančių žemėlapį susėdę moksleiviai tapo savotiškais keliautojais po Baltijos regiono valstybes, išklausė literatūrinį tekstą, susipažino su šalies reikšmingiausių dailės ir muzikos autorių kūriniais, juos aptarė ir pagal iš anksto parengto scenarijaus diktuojamas žaidimo taisykles sukūrė vaizdinę istoriją.

        Mokiniai vokuose gavo Baltijos regiono žemėlapius, vėliavas, laivelius, žaidimo korteles, kurių pagalba ir susipažino su šalimis, kurių krantus skalauja Baltija.

Pradinio ugdymo mokytoja Dalia Endriukaitienė

2018 11 05

Vaiduokliai mokykloje

2018 10 29

Raganų puota

Spalio 26 dieną pradinių klasių mokiniai minėjo vokiečių rašytojo Otfrydo Proislerio 95- ąsias gimimo metines. Anksti ryte, atėję į mokyklą, visi vaikai rado laiškus, kuriuos parašė Raganiukė. Pradinukai ieškojo klasėje jos pamestų daiktų, žiūrėjo pagal O. Proislerio knygą „Raganiukė” sukurtą LRT televizijos spektaklį. Po to visi susirinko į „Raganų puotą” salėje. Renginį vedė dramos būrelio „Teatriukas” nariai – jie visi buvo virtę O. Proislerio knygų herojais. Mokytoja Birutė papasakojo apie rašytojo vaikystę ir kūrybą.

      Bet kokia puota be linksmybių?! Pradinukai dainavo, šoko, deklamavo, jojo ant šluotų, klausėsi sakmės apie Šatrijos kalną, mokėsi skaičiuočių, burtažodžių, kurie padeda geriau mokytis, pritraukia atostogas ir užburia mokytojas. Magiškų burtų pagalba ketvirtokai išvirė raganišką arbatą, ją su puotai paruoštais kitais raganiškais skanumynais gėrė visi pradinukai.

      Smagu  ir linksma buvo „Raganų puotoje“!

Mokytoja Birutė Rauktienė

2018 10 29

Lietuvos istorija humanitarų ir tiksliųjų mokslų atstovų akimis

               Netradicinis ugdymas mūsų mokykloje turi tvirtas tradicijas – pamokos keičiamos į kitokią prasmingą veiklą.

              Spalio 26 dieną 5-8 klasių mokiniai paskyrė Lietuvos istorijos tyrinėjimams. Įvairių disciplinų užsiėmimuose į Lietuvos istoriją buvo pažvelgta skirtingais aspektais: matematikai braižė stulpelines diagramas, sprendė uždavinius ir galvosūkius, susijusius su Lietuvos kunigaikščių valdymo laikotarpiu, jaunieji istorikai sudarinėjo kryžiažodžius, socialinės pedagogės vadovaujami septintokai kūrė stalo žaidimą „Ar žinai Lietuvos istoriją“, penktokai piešė pagoniškosios Lietuvos simbolius, 8 klasės mokinai rinko ir sistemino medžiagą apie pirmąjį Lietuvos istoriką S. Daukantą.

                Netradicinio ugdymo diena padėjo mokiniams geriau suvokti svarbiausius mūsų šalies istorinius įvykius.

Organizatoriai

2018 10 29

   Išvyka į Klaipėdos komisariatą

    6 klasės mokiniai lankėsi Klaipėdos apskrities policijos komisariate, kur buvo supažindinti su policininko profesija, darbo sąlygomis. Vaikus sužavėjo keturkojė uostamiesčio „policijos pareigūnė“ Troja, kuri nepriekaištingai vykdė kinologės Vitos komandas. Mokiniai sužinojo, kad tarnybiniai šunys naudojami ieškant dingusių žmonių, sulaikant nusikaltėlius, gyvūnai apmokomi surasti paslėptus kvaišalus.

       Šeštokai turėjo galimybę apžiūrėti laikino sulaikymo kameras, apklausos ir nusikaltėlių atpažinimo patalpas. Bendruomenės pareigūnė komisariato muziejuje pademonstravo vaikams policininkų uniformą, nusikaltėliams tramdyti skirtą ekipuotę: diržą, lazdą, ašarines dujas, antrankius, ginklo, šovinių dėtuves.

      Išvyka į Klaipėdos komisariatą praplėtė mokinių akiratį apie policininkų darbą.

  Mokytojos J.Čechavičienė ir R.Kubilienė

2018 10 22

Iškeisk pamoką į paskaitą

Žmogus turi penkis pagrindinius pojūčius – regos, klausos, uoslės, lytėjimo ir skonio, kuriais suvokia jį supančią aplinką. Tačiau kaip yra su paukščiais? Kokiais pojūčiais jie naudojasi ir ar jie skiriasi nuo žmonių pojūčių? 8a klasės mokiniai į šiuos ir kitus klausimus atsakymus  sužinojo Klaipėdos universiteto Jūrų technologijų ir gamtos mokslų fakultete.

Biologijos mokytoja A. Ruginienė

2018 10 22

Sveikiname mokinius, Klaipėdos miesto turizmo technikos varžybose „Šimtmečio turas 2018 m.”, užėmusius prizines vietas!

1-4 klasių mergaičių tarpe laimėjo:

Vrublevskaja Lijana (3b kl. ) – I vieta

Norkutė Ema  (3a kl.) – II vieta

Juospaitytė Ema (4a kl.) – III vieta

1-4 klasių berniukų tarpe laimėjo:

Ragelis Arnas (4a kl.) – I vieta

Brižinskas Edgaras  (3b kl.) – III vieta

Šarpnickas Nojus (3a kl.) – IV vieta

5-6  klasių mišrioje grupėje laimėjo:

Saudargaitė Kamilė (5a kl.) – I vieta

Dvarionaitė Gedvilė (5a kl.) – II vieta

Šiaulytė Evelina (5a kl.) – III vieta

Pleikys Rokas (5a kl.)  – III vieta

7-8  klasių mišrioje grupėje laimėjo:

Poliščiukaitė Vaiva (7 kl.) – I vieta

Tumaitė Aurelija (8 kl.) – II vieta

Budginas Einius (8 kl.) – II vieta

Zdanevičiūtė Eva (6 kl.) – III vieta

 Administracija

2018 10 22

Kepame duoną

2a ir 2b klasės mokiniai traukiniu važiavo į Kretingos amatų centrą, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Duonos kelias”. Vaikai sužinojo, kaip ant mūsų stalo atsiranda duona, ragavo tešlą, patys formavo kepaliukus ir kepė juos tikroje krosnyje. Antrokams  padėjo Gabrieliaus mamytė.  Buvo labai smagu ir skanu!
Mokytoja Vaida Tamošauskienė
2018 10 22

Sveikiname 2a klasės mokinę Evą Osipovičiūtę,  kartu su partneriu tarptautinėse sportinių šokių varžybose Liepojoje “Veju ritmi” laimėjusią II vietą.

2018 10 19

Sportininkų laimėjimai

Spalio 11 dieną Skulptūrų parke vyko tradicinės ,,Skulptūrų parkas +. senamiesčio ralis” varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo keturios komandos. Jaunučių amžiaus grupėje  ,,Saulėtekio”  komanda laimėjo III vietą. Sveikiname 8 klasės mokinius:  A. Tumaitę, N. Baltutytę, E. Budginą, H. Klovą, G. Žilinską!

2018 10 08

Mokinių ir mokytojų konferencija „Kaip tapti geru mokytoju?”

Spalio 5 d. mūsų mokyklos mokytojai dalyvavo mokinių organizuotoje konferencijoje ,,Kaip tapti geru mokytoju?”. Konferencija skirta Tarptautinei mokytojų dienai paminėti.  Ačiū mokinių tarybai, 8a klasės mokiniams ir mokytojai R. Kubilienei už originalų renginį, aktualias įžvalgas ir geras emocijas.

Mokytojai