Skip to content
2020 02 28

Popietė pas visuomenės sveikatos specialistą

Ketvirtadienio (02-27) popietę I pailgintos darbo dienos grupės mokiniai ir mokytoja Asta praleido pas visuomenės sveikatos specialistą. Popietės metu vaikai pakartojo, kaip reikia taisyklingai plauti rankas, sužinojo, kad  antimikrobinis atsparumas yra mikroorganizmų (bakterijų, virusų, grybelių) savybė išvengti jų gyvybei pavojingo antimikrobinių medžiagų poveikio. Aktualiausia problema sveikatos apsaugoje yra antibakterinis atsparumas – bakterijų atsparumas antibiotikams. Mokiniai domėjosi, kokios yra užkrečiamųjų ligų prevencinės priemonės.

  Popietės pabaigoje visi vaikia pasimatavo ūgį, pasisvėrė ir žaidė stalo žaidimus.
 
Džemilė Iskenderova
2020 02 27

Svarbu žinoti

Informacinis palakatas_COVID-2019_1 priedas Rankų higiena_4 priedas

2020 02 26

Dėl prašymų mokytis 2020/2021 m.m.

Informuojame, kad Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. AD1-83 prašymai mokytis 2020–2021 mokslo metais, prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“, pradedami registruoti:

  • nuo š. m. kovo 2 d. 10 val. į 1 klases;
  • nuo š. m. kovo 5 d. 10 val. į 5 klases;
  • nuo š. m. kovo 9 d. 10 val. į 9 ir likusias klases.

 Priėmimo mokytis organizavimo ir vykdymo kriterijai, sąlygos reglamentuotos Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu, patvirtintu Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2016-12-22 sprendimu Nr. T2-296 (toliau – Priėmimo aprašas) priemimo-i-savivaldybes-mokyklas-tvarkos-aprasas.pdf

Prašymus svarbu užregistruoti Sistemoje iki pagrindinio priėmimo vykdymo pradžios, kadangi, vadovaujantis Savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-01-15 įsakymu Nr. AD1-82, pagrindinis priėmimas į mokyklas mokytis 2020–2021 mokslo metais informacinės Sistemos pagrindu, vykdomas 2020 m.  gegužės 6—31 d.

Minėtu laikotarpiu prašymų registravimas Sistemoje bus stabdomas.

Plačiau:BENDRA INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS 2020

                            

2020 02 26

SVARBUS PRANEŠIMAS DĖL KORONAVIRUSO

Dėl ugdymo proceso ir darbo organizavimo asmenims, kurie lankėsi Kinijoje ir Šiaurės Italijoje

2020 02 25

Užgavėnės – viena gražiausių žiemos švenčių

2020 m. vasario 25 d. šventėme Užgavėnes. Tą dieną Lietuvoje gąsdinama ir varoma žiema iš kiemo, kepami ir valgomi blynai, nes jie – šviesos ir grįžtančios saulės simbolis.

Mūsų mokykloje irgi buvo surengta Užgavėnių šventė. I aukšto fojė visi turėjo progą pasigėrėti kaukių paroda. Per ilgąją pertrauką persirengėliai šoko ir dainavo, gąsdino žiemą, valgė blynus.

 Organizatoriai

2020 02 20

2020 02 20

II vieta regioniniame konkurse „Rinkis profesiją“

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre vyko regioninio konkurso „Rinkis profesiją“ 8-12 klasių mokiniams baigiamasis renginys. Konkursas organizuotas trimis etapais. Pirmasis etapas vyko gruodžio 2-15 dienomis, antrasis – sausio 6-17 dienomis virtualioje mokymosi platformoje Moodle. Į paskutinį etapą buvo pakviesta 15 daugiausiai balų surinkusių dalyvių, iš kurių net 11 Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos mokinių. Baigiamajame teste dalyviai per 20 minučių turėjo atsakyti į 15 klausimų iš įvairiausių sričių. Po testo mokiniai vyko į autodromą, kur turėjo galimybę išbandyti vairavimą simuliatoriumi ir realiai pajusti važiavimą ekstremaliomis sąlygomis, atlikti užduotis su alkoholio poveikį imituojančiais akiniais.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos 8 klasės mokinė Aistė Vaičekauskaitė konkurse laimėjo II vietą! Visi konkurso dalyviai apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

                                                                             Bibliotekininkė Vilma Kuršė

2020 02 18

Esame tarp gražiausiai rašančių mieste!

Kasmet miesto dailaus rašto konkurse „Žąsies plunksna“ dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai. Šiais metais mus ir vėl lydėjo sėkmė – 6a klasės mokinė Milda Kaluzevičiūtė savo amžiaus mokinių grupėje laimėjo III vietą, o dailiausio ir tvarkingiausio sąsiuvinio konkurse 5-8 klasių grupėje iškovojo II vietą. Mokinę ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja N. Žukienė.

Mokyklos lituanistės

2020 02 18

Raštingiausi 5-8 klasių mokiniai

Vasario 16 d. – kovo 11 d. mokykloje vyksta Lietuvių kalbos dienos. Vasario mėnesį buvo renkamas raštingiausias mokinys klasėje. 5- 8 klasių mokiniai rašė diktantus. Raštingiausiais mokiniais tapo:
5a klasėje – Lina Stankutė,
5b klasėje – Rusnė Martinkutė,
6a klasėje – Milda Kaluzevičiūtė,
7a klasėje – Ayda Kėdavičiūtė,
8a klasėje – Giedrė Baltutytė.
Sveikiname nugalėtojus!

Mokyklos lituanistės

2020 02 18

Susitikimas su rašytoja, poete Daiva Molyte – Lukauskiene

Penktokai netradicinėje literatūros pamokoje turėjo galimybę susitikti su rašytoja, poete Daiva Molyte – Lukauskiene. Mokiniai garbingai viešniai paruošė trumpą literatūrinę kompoziciją – skaitė poetės eilėraščius. Daiva Molytė – Lukauskienė pristatė savo knygą „Kaip kiras gintarus rinko“. Mokiniai klausėsi skaitomų pasakų apie kirą, kielę ir Baltijos jūrą. Rašytoja atsakė į mokinių klausimus apie kūrybą, rodė savo piešinius, kurie ir papuošė naujausią knygą. Mokiniai susidomėję klausėsi ir pasakojimų apie gintarą, jo savybes. Visi penktokai gavo dovanų – stebuklingą gintaro gabalėlį. Mokyklai rašytoja padovanojo dvi savo knygas.
Dėkojame 5a ir 5b klasių auklėtojoms už pagalbą organizuojant susitikimą su rašytoja.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė N. Žukienė

2020 02 14

Vasario 16 – osios alėja

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną 5-8 klasių mokiniai paminėjo netradiciškai – III mokyklos aukšte buvo atidaryta „Vasario 16-osios alėja“. Čia buvo eksponuojami 1918-1940 metus menantys rekvizitai. Mokiniai paruošė performansų istorine tematika: visi bendruomenės nariai turėjo galimybę plunksna, kuri buvo mirkoma į specialų rašalą, pasirašyti Lietuvos Nepriklausomybės Aktą, pavartyti albumą su prezidento Antano Smetonos nuotraukomis, pasiklausyti populiariausio tarpukariu dainininko Antano Šabaniausko dainų, pasižiūrėti išlikusių dokumentinių juostų apie Lietuvos kariuomenę, senąjį Kauną ir A. Smetoną.

Istorijos kabinete galima buvo išvysti tarpukariu leistų pašto ženklų, pinigų kolekciją.
Dėkojame 5-8 klasių vadovams, istorijos mokytojui L.Rameikai, muzikos mokytojui E. Venskui už iniciatyvą organizuojat renginį.

Renginio koordinatorės N. Žukienė, G. Misevičienė

2020 02 14

Jaunųjų fotografų sėkmė

Džiaugiamės mūsų mokyklos jaunųjų fotografų laimėjimu! Mokiniai dalyvavo foto konkurse „Mūsų vaikai – Tėvynei Lietuvai“. Konkurso nugalėtojais tapo 7a klasės mokiniai: Lukas Kubrak, Dovilė Pertrutytė, Urtė Saunoriūtė. Geriausios nuotraukos vasario 16 dieną buvo transliuojamos Atgimimo aikštėje, konkurso laureatai apdovanoti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventinės ceremonijos metu.
Mokinius konkursui ruošė informacinių technologijų mokytoja J. Čechavičienė, talkino 7 a klasės mokiniai.

Administracija