Skip to content

Studijų festivalis LTVK

7-8 klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos (toliau LTVK) organizuotame studijų festivalyje. Mokinius lydėjo lyderių ugdymo bei dailės mokytoja Agnė Čepulytė, karjeros specialistė Loreta Kazlauskaitė bei asistentė Aurelija Petrova.

Renginio dalyviai sužinojo apie LTVK, studijų galimybes, kiek yra katedrų, kokios mokymosi kryptys, kur atliekama praktika. Katedrų vedėjai pristatė savo katedras, pasakojo, kas jose vyksta, kaip tarpusavyje bendradarbiaujama.

Festivalio pabaigoje visi susirinkusieji dalyvavo „Kahoot“ žaidime, atsakinėjo į klausimus apie LTVK. 3 mokiniai, surinkę daugiausiai taškų, laimėjo specialius prizus. Mokinius lydinčios mokytojos gavo atminimo dovanėlių, studijų festivalyje dalyvavusiems mokiniams įteiktos elektroninės pažymos, kurios stojant į LTVK suteikia papildomų balų.

Dailės ir lyderių ugdymo mokytoja Agnė Čepulytė

 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku