Skip to content

Konferencija „Lietuva – jūrinė valstybė“

Klaipėdos jūrų kadetų mokykloje vyko konferencija „Lietuva – jūrinė valstybė“, kurioje dalyvavo ir mūsų progimnazijos 8a klasės mokinės Lilija Norgėlaitė ir Solveiga Šiberkštytė. Jos pristatė projektinį darbą „Jūros gaudyklės – Baltijos dovana“. Konferencija skirta Švyturių metams paminėti. Renginio dalyviai sužinojo daug įdomių istorijų apie švyturius, išgirdo istorinių faktų apie moteris jūroje. Mūsų progimnazijos mokinėms įteiktos specialios pažymos ir prizas – kvietimas su draugais apsilankyti pabėgimo kambaryje.

Klaipėdos jūrų kadetų mokykloje organizuota ir piešinių paroda. Konferencijos dalyviai galėjo susipažinti su geriausiais mokinių darbais. Visiems jauniesiems dailininkams, juos ruošusiems mokytojams įteikti padėkos raštai, pažymėjimai ir dovanos.

Dailės mokytoja Agnė Čepulytė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku