Skip to content

STEAM ugdymas

Kas yra STEAM?

STEAM ugdymas – integralus, į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiantis mokinių gebėjimų ugdymas gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos (STEAM, angl. science, technology, engineering, arts, maths) kontekste.

Tai ugdymo organizavimo modelis, kuriame gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, kūrybiškumo ugdymas ir matematika naudojami mokinių tiriamųjų gebėjimų, bendradarbiavimo ir kritinio mąstymo ugdymui.

 

 

Respublikinė STEAM konferencija „Jaunųjų tyrėjų laboratorija“

Gruodžio 8 d. Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos 2b klasės aktyviausi ir smalsiausi mokiniai Elzė Eigėlytė, Matas Urbelis ir Medeina Krasuckaitė pademonstravo ir pristatė STEAM eksperimentus respublikinėje pradinių klasių mokinių gamtamokslinėje praktinėje konferencijoje „Jaunųjų tyrėjų laboratorija“, kuri vyko Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje. Renginyje dalyvavo net 26 jaunieji tyrėjai iš Klaipėdos „Saulėtekio“, „Versmės“ progimnazijų, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos, Pagėgių Algimanto Mackaus bei Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijų, Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro, Kurmaičių pradinės mokyklos, viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos bei Marijono Daujoto progimnazijos. Tai buvo puikus renginys ir reginys, kuriame mokiniai įgijo naudingų žinių, naujų idėjų, patyrė daug įspūdžių.

Mokytoja Ramutė Bytautė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku