Skip to content

Mokinių kūryba

Mūsų mokykloje yra nemažai kuriančių mokinių. Džiugu, kad į kuriančiųjų gretas aktyviai įsijungė 5a klasės mokiniai. Faustas Žadeikis fotonovelėje apie skubantį vaiką teigia, kad „Visi šiais laikais kažkur skuba, lekia lyg pametę galvas“, apie gyvenimo prasmingumą kalba ir 8a klasės mokinys Andrius Andriulionis, apie paradoksus, laisvės kainą – Dovilė Petrutytė. Nestandartinius linkėjimus knygai, parkeriui, teptukui sukūrė 5a klasės mokinys Matas Rusys, Sausio 13-osios įvykius eilėraštyje įprasmino 7a klasės mokinė Deimantė Ramonaitė.

Sausio 13-ąją žuvusiems

Juoda naktis,
:::::::        :laužai negęsta.
Lietuvos patriotai
::::::::::ÖÖÖÖgelbsti Tėvynę.
Radijas praneša:
– Ruoškitės, broliai, sesės, puolimui.
Niekas nežino,
Koks bus likimas.
Aišku tik viena –
:::::::::čia ne žaidimas!
Tankai artėja.
Visi mes kaip siena stovėsim
:::::::::::::::::::::::::::::vardan Lietuvos!
…. Žuvo didvyriai dėl tikslo kilnaus –
Dėl laisvės, dėl Lietuvos!
Dabar mes dėkojame
Kovojusiems drąsiai
::::::::::::::::::už mūsų valstybę!

               Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokiniai yra kūrybingi, domisi įvairiais literatūros žanrais, jiems svarbios mūsų dienų aktualijos, įdomūs praeities motyvai.

                               Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja N. Žukienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku