Išvyka į Šiaulius
1a klasės mokiniai ir jų mokytojos vyko į Šiaulius. Pakeliui aplankė nemažai įdomių objektų: apžiūrėjo alpakų ūkį, grožėjosi šiais grakščiais gyvūnais, važiavo į Kryžių kalną – katalikų piligrimystės vietą. Šiauliuose pabuvojo centrinėje aikštėje, kurioje stovi 18 metrų aukščio kolona su paauksuota Stanislovo Kuzmos skulptūra „Šaulys“, aikštės grindinyje įlieti skaičiai, žymintys saulės laikrodžio valandas.Pirmokus nudžiugino išvyka į saldainių fabriką „Rūta“, kur patys gamino šokoladinius skanumynus, tyrinėjo muziejaus eksponatus, kino salėje žiūrėjo filmą apie fabriko įkūrimo istoriją.
Mokytoja Vaida Tamošauskienė
