Tarpmokyklinė krepšinio sporto šventė
Mokykloje vyko draugiškos krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo ,,Saulėtekio“, Sendvario ir Gedminų progimnazijų komandos. Tai renginys, kuriame svarbiausia buvo ne rezultatas – mokiniai džiaugėsi gera nuotaika, draugiška atmosfera. Jaunieji krepšininkai mokėsi komandinio rungtyniavimo, ugdė pasitikėjimą savimi.
Fizinio mokytoja Vaidilutė Liačienė
