Tarpmokyklinė krepšinio sporto šventė

Mokykloje vyko draugiškos krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo ,,Saulėtekio“, Sendvario ir Gedminų progimnazijų komandos. Tai renginys, kuriame svarbiausia buvo ne rezultatas – mokiniai džiaugėsi gera nuotaika, draugiška atmosfera. Jaunieji krepšininkai mokėsi komandinio rungtyniavimo, ugdė pasitikėjimą savimi.

Fizinio mokytoja Vaidilutė Liačienė

 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku
Skip to content