Varžytuvės ,,STEAM kiemas“
Gegužės 14 dieną 2a klasės mokinių komanda – Saulė, Tadas, Ugnė ir Denas – dalyvavo Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vykusiose antrų klasių mokinių varžytuvėse ,,STEAM kiemas“. Mokiniai, susiskirstę poromis, naudodamiesi instrukcijomis, konstravo laivą, mašiną ir raketą. Komandos išbandė savo sukurtus modelius ir varžėsi tarpusavyje.
Renginys vaikams labai patiko. Varžytuvės paskatino tobulinti STEAM įgūdžius ir pritaikyti juos įvairiose veiklose.
Mokytoja Birutė Rauktienė



