II vieta šalyje!

Gegužės 13 dieną Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijoje vyko respublikinio Borutaičių poezijos konkurso „Man gyvo žodžio niekas neatstos“ laureatų apdovanojimo šventė. Mūsų mokyklos 8a klasės mokinė Gintarė Norvaišaitė 5-8 klasių mokinių grupėje užėmė II vietą! Konkurse dalyvavo net 72 jaunieji poetai iš visos Lietuvos. Laureatams įteikti diplomai, atminimo dovanėlės. Skambėjo muzika, aktorius Robertas Šarknickas skaitė Justino Marcinkevičiaus, Antano Jonyno, Vytauto Mačernio, Pauliaus Širvio eilėraščius, kalbėjo apie žmogiškojo ryšio svarbą kiekvieno mūsų gyvenime.

Smagu, kad mūsų mokykla suteikė galimybę mokinei vykti į tokį gražų ir prasmingą poezijos renginį!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Žukienė

 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku
Skip to content