Konkursas – protmūšis „Jaunieji profesijų detektyvai?!“
Gegužės 8 dieną mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių konkurse-protmūšyje „Jaunieji profesijų detektyvai?!“. Renginys subūrė net 15 komandų iš įvairių mokyklų, mokiniai gilino žinias apie profesijas, lavino komandinio darbo įgūdžius. Mūsų mokyklai konkurse atstovavo Lėja Stankevičiūtė, 1b kl., Fausta Bogačiovaitė, 2a kl., Rapolas Jankauskis, 3a kl., Mykolas Lalas, 4 kl. Vaikus konkursui ruošė karjeros specialistė Loreta Kazlauskaitė.
Džiaugiamės mūsų progimnazijos mokinių aktyvumu ir smalsumu!
Karjeros specialistė Loreta Kazlauskaitė



