Būrelio „Skaitau, rašau, kuriu“ veikla
Baigiantis mokslo metams būrelio „Skaitau, rašau, kuriu“ nariai aptarė įgyvendintas veiklas, prisiminė skaitytas knygas, jų aptarimus, kūrybinius darbus. Būrelio nariai Amanda ir Markas dalyvavo Klaipėdos ,,Vyturio“ progimnazijoje vykusioje respublikinėje mokinių, mokytojų, bibliotekininkų konferencijoje „Skaitymo kultūra mokykloje: nuo mokytojo iki vaiko“, kur dalijosi savo patirtimi. Smagu, kad mūsų mokinių pranešimas įvertintas nominacija „Kūrybiškiausias pranešimas“!
Mokytoja Dalia Endriukaitienė


