Būrelio „Skaitau, rašau, kuriu“ veikla

Baigiantis mokslo metams būrelio „Skaitau, rašau, kuriu“ nariai aptarė įgyvendintas veiklas, prisiminė skaitytas knygas, jų aptarimus, kūrybinius darbus. Būrelio nariai Amanda ir Markas dalyvavo Klaipėdos ,,Vyturio“ progimnazijoje vykusioje respublikinėje mokinių, mokytojų, bibliotekininkų konferencijoje „Skaitymo kultūra mokykloje: nuo mokytojo iki vaiko“, kur dalijosi savo patirtimi. Smagu, kad mūsų mokinių pranešimas įvertintas nominacija „Kūrybiškiausias pranešimas“!

Mokytoja Dalia Endriukaitienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku
Skip to content