Skip to content

Kliūčių ruožas „Jaunojo žvalgo takas“

Pirmą kartą Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro stadione gegužės 21 d. vyko karinio kliūčių ruožo varžybos „Jaunojo žvalgo takas“. Jaunieji žvalgai turėjo įveikti dvi perkėlas, mesti granatas ir pataikyti į taikinį, transportuoti sužeistąjį ir  šaudyti į objektus iš šratasvydžio ginklų, įveikti „pelkę“, „streso duobę“ su vandeniu, greičio ruožą ir kt. Tokį įspūdingą kliūčių ruožą su įvairiomis kariuomenės pratybų priemonėmis mūsų progimnazijos aštuntokai savo amžiaus grupėje įveikė greičiausiai ir laimėjo taurę (dalyvavo Dovilė Petrutytė, Elina Ivanova, Urtė Saunoriūtė ir Andrius Andriulionis). 2 c klasės mokiniai ir penktokai laimėjo II vietą (varžybose rungėsi Domantas Kontrimas, Dovydas Kontrimas, Faustas Žadeikis, Deivydas Gadeikis, Austėja Ivanovaitė, Domas Malinauskas, Aronas Vilkas, Darija Šiaulytė, Kasparas Rimša).

   Šiuo karantininiu periodu mokiniams buvo ypač smagu išbandyti savo jėgas, įvertinti fizinį pajėgumą bei patirti pergalės džiaugsmą.

                                                              Fizinio ugdymo mokytoja Vaidilutė Liačienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku