Skip to content

Integruotas projektas „Judesio fiziologija“

2021 m. balandžio 1 d. nuotoliniu būdu vyko „Saulėtekio“ progimnazijos, „Varpo“ ir Vydūno gimnazijų biologijos – fizinio ugdymo ilgalaikio integruoto projekto „Judesio fiziologija“ baigiamasis renginys. Projektas tęsėsi nuo rudens, apėmė įvairaus amžiaus vaikus. Mokiniai projekto metu rinko medžiagą, kūrė užduotis, atliko tiriamąjį darbą. Tikslas – supažindinti mokinius su tyrimais, koks yra judėjimo fiziologinis poveikis sveikatai, įsitikinti, kad fizinis ugdymas, judesio fiziologija ir biologija yra neatskiriami mokslai.

Renginyje pristatyta ir apibendrinta projekto veikla, su išvadomis supažindinti mokyklų bendruomenės atstovai. Visiems patiko mokinių sukurtas „Quizizz“ žaidimas. Jį žaisdami, projekto dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias bei humoro jausmą. Tuo įsitikino ir „Saulėtekio“ progimnazijos bei „Varpo“ gimnazijos pavaduotojos ugdymui.

Projekto koordinatorės V. Liačienė, V. Mazgelienė, V. Šatkauskienė, J. Talaišytė padėkojo mokyklų mokiniams už kantrybę ir gebėjimą dirbti neįprastomis sąlygomis.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Vaidilutė Liačienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku