Skip to content

Mirė mokytojas Vytautas Feliksas Urbonavičius

Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos bendruomenę pasiekė skaudi žinia – netekome ilgamečio mokyklos pedagogo Vytauto Felikso Urbonavičiaus.

Vytautas Feliksas gimė 1942 m. balandžio 30 dieną. Klaipėdos 9-ojoje vidurinėje mokykloje (dabar „Saulėtekio“ progimnazija) pradėjo dirbti nuo 1971 metų rugpjūčio mėnesio 31 dienos. Mokyklai atiduoti net 48 metai. Keitėsi mokiniai, kartos. Mokytojas visiems rasdavo laiko pasakyti šiltesnį žodį, pasidžiaugti sėkme. Jau suaugę buvę mokiniai dažnai užsukdavo į mokyklą vien todėl, kad žinojo, jog yra mokytojo laukiami. Daugelis ligi šiol savo namuose saugo per technologijų pamokas išdrožinėtas verpstes, išpjaustytus medinius paveikslėlius – visus juos sukurti padėjo mokytojas Vytautas Feliksas. Mėgo  pasisveikindamas vaikams paspausti ranką – taip pripažindamas, kad mokinys ir mokytojas yra lygiaverčiai mokyklos atstovai.

     Paskutinieji gyvenimo metai mokytojui buvo sunkūs, nes po žmonos Romos mirties, irgi ilgametės mokyklos darbuotojos, jautėsi vienišas.

     Klaipėdos ,,Saulėtekio“ progimnazijos pedagogai, kuriems likimas lėmė su mokytoju tam tikrą laiko tarpą eiti kartu, neteko ne tik kolegos, artimo žmogaus, su Vytauto Felikso išėjimu prarasta ir dalis istorijos, nes mokytojas buvo sukaupęs apie mokyklą daug informacijos, palaikė ryšius su ugdytiniais, žinojo jų pasiekimus.

     Vytautas Feliksas ne kartą už gerą darbą buvo apdovanotas padėkos raštais, daug metų vadovavo Klaipėdos miesto technologijų mokytojų metodiniam būreliui.

     Sunkią netekties valandą reiškiame nuoširdžią užuojautą Vytauto Felikso giminei ir artimiesiems.

                                Klaipėdos ,,Saulėtekio“ progimnazijos kolektyvas

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku