Skip to content

Varžybos „Parkų turų taurė 2021“

2021 m. vasario 27-28 d. Klaipėdos miesto moksleivių saviraiškos centras mūsų mokyklos mikrorajone (Malūno parke) organizavo orientavimosi ir viktorinos apie Malūno parką varžybas „Parkų turų taurė 2021“. Jose rungėsi ir mūsų mokyklos mokiniai. Ypač aktyvūs buvo 6a klasės atstovai: Oskaras Šleinius, dalyvavęs varžybose su sesute ir šuniuku, Martynas Vitauskis, Arnas Ragelis ir kt.

Renginio tikslas – skatinti visus su šeimos nariais aktyviai praleisti laisvalaikį gryname ore, mokytis surasti paslėptus punktus, pasisemti istorinių žinių apie Malūno tvenkinį.

 

Kūno kultūros mokytoja Vaidilutė Liačienė

 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku