Skip to content

Saugesnio interneto savaitė

2021 m. vasario 9 d. Saugesnio interneto diena buvo minima daugelyje pasaulio šalių (daugiau nei 150 šalių) jau 18-ą kartą. Vasario 8–12 d. mokiniams buvo rengiamos įvairios šviečiamosios veiklos, nuotolinės pamokėlės ir susitikimai saugaus interneto tema.

Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazija prisijungė prie Lietuvoje organizuojamos teminės akcijos „Saugesnio interneto savaitė“. Akcijoje dalyvavo net 391 komanda iš visos Lietuvos, tarp jų ir dvi mūsų mokyklos penktokų komandos.Vasario 8-11 dienomis mokiniai žiūrėjo įvairias edukacines pamokėles, o jas peržiūrėję, nuotoliniu būdu atsakinėjo į viktorinos klausimus.Viktoriną sudarė 4 turai, visi klausimai buvo orientuoti į konkrečios dienos edukacines pamokėles. Komanda į viktorinos klausimą galėjo pateikti tik vieną bendrą atsakymą, todėl tarp mokinių kildavo įvairių diskusijų. Dažnai mokiniai pasidalindavo nutikimais ir iš savo gyvenimo. 5a klasės komanda užėmė 46 vietą, 5b klasė – 89.

                                                                                                                             Bibliotekininkė Vilma Kuršė

 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku