Skip to content

Programavimo pamokos pradinukams

iaugiamės, kad  nuo šių mokslo metų  mūsų antrokai ir trečiokai mokosi informatikos ir technologinės kūrybos.  Mokiniai pamokose savo smalsumą technologijoms gali  paversti praktiniais įgūdžiais – mokosi įvaldyti įvairias skaitmeninės kūrybos priemones, tokias kaip kūrybinis programavimas ar virtualios realybės kūrimas, ugdosi problemų sprendimų įgūdžius, stiprina kritinį bei loginį mąstymą.

Mokytojams talkina projekto „Teachers Lead Tech“ mentoriai. Per virtualius užsiėmimus ir konsultacijas jie padeda mokytojams lavinti reikiamus įgūdžius ir perteikti naujas žinias klasėje.

2b, 2c klasės mokiniai bendrame koliaže kūrybiškai pavaizdavo savo įsivaizdavimą, kas yra internetas, programavimas, kokias emocijas jis kelia, su kuo asocijuojasi.

                  Mokytoja G.Misevičienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku