Skip to content

Sportininkų laimėjimai

Mūsų sportininkai ir toliau garsina mokyklą. „Smiltelės ture 2019“ sėkmingai pasirodė 6a klasės mokinės: I vietą iškovojo Milda Kaluzevičiūtė, II vietą – Kamilė Saudargaitė, III vietą – Gedvilė Dvarionaitė. Mero taurės mergaičių futbolo varžybose užimta IV vieta.
Neseniai mūsų mokykloje vyko draugiškos kvadrato varžybos su Sendvario progimnazijos ugdytiniais. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos vaikai aktyviai dalyvauja sportinėje veikloje ir supranta sporto svarbą!

Mokytoja V. Liačienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku