Skip to content

MATEMATIKOS SAVAITĖ

 

Birželio 10-14 dienomis mokykloje vyko MATEMATIKOS savaitė. Ji prasidėjo matematiniu žaidimu „Parduotuvė“. 5-7 kl. mokiniai už teisingai išspręstą uždavinį iš aštuntokų galėjo įsigyti prekes. 7 klasės mokiniai visus mokslo metus rinko įdomiausius pasaulio rekordus, kuriuos ir apibendrino baigiamajame renginyje. Mokiniai įvardino ir savotiškus klasės rekordus: kas klasėje aukščiausias, kieno ilgiausi plaukai, kas greičiausiai išsprendžia uždavinį, kas ilgiausiai išbūna nekvėpavęs ir t.t.
8 klasės mokiniai dalyvavo galvosūkių mūšyje, 5 klasės mokiniai – viktorinoje „Skaičiai tautosakoje“. Penktokams teko užduotis įrašyti į patarles trūkstamus skaičius, atspėti mįsles bei sudainuoti dainas, kuriose minimi skaičiai. Šeštokai rinko anekdotus apie matematiką ir kūrė trumpas inscenizacijas, kurias nufilmavo ir parodė visiems mokyklos mokiniams.
Matematikų savaitės metu mokyklos fojė veikė ir mokinių parengta paroda apie skaičius.

Matematikos mokytoja R. Kubilienė

 

 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku