Skip to content

Regioninis filmukų konkursas  „10 dalykų, kurių nedera daryti…“

 Mūsų mokykla – mokinių filmukų konkurso „10 dalykų, kurių nedera daryti“ sumanytoja. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi etiketu, kino kūrimu, ugdyti mokinių kūrybiškumą, bendradarbiavimą ir saviraišką. Konkurse dalyvavo 8 mokyklos. Džiugu, kad sulaukėme svečių net iš Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos.

Žiuri komisija mūsų mokyklai skyrė Kūrybiškiausio filmuko nominaciją. Filmuką „10 dalykų, kurių nedera daryti naudojantis telefonu“ sukūrė 7 klasės mokinių komanda  (mokytoja Raimonda Kubilienė).

 Viliamės, jog konkursas taps tradiciniu, nes įsitikinome, kad daugelyje mokyklų yra nemažai kuriančių ir iniciatyvių mokinių.

                                                                                 Organizatoriai

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku