Skip to content

Lietuvos moksleivių sąjungos forumas

Balandžio 12–14 d. Vilniuje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos Pavasario forumas – XXVIII, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinių tarybos atstovė Greta Bladžiūtė. Moksleivius sveikino sostinės meras, paskaitą skaitė Vilniaus universiteto filosofijos fakulteto profesorius Boguslavas Gruževskis. Forumo dalyviai analizavo pagrindinio ugdymo bendrąsias programas, rinko naują LMS prezidentą.

8 klasės mokinė Greta iš forumo grįžo pasisėmusi naujų idėjų. Tikimasi, kad jos bus panaudotos mūsų mokyklos savivaldos veikloje.

Mokinių taryba

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku