Skip to content

Projektas ,,100 VILTIES ŠIRDŽIŲ”

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Šv. Pranciškaus onkologinio centro organizuojamame projekte „100 vilties širdžių“. Projekto tikslas – ugdyti atjautą bei skleisti idėją, kad Klaipėda – „Vilties miestas“. Visą vasario mėnesį mokiniai įvairia kūrybine technika gamino širdeles, skirtas  Šv. Pranciškaus Onkologijos centro lankytojams.  Kovo 15 dieną  8a klasės mokinė Nerija Baltutytė atstovavo mūsų bendruomenei projekto baigiamajame renginyje.

Džiaugiamės visų projekte dalyvavusių mokytojų ir jų mokinių nuoširdžiu darbu bei geranorišku tarpusavio bendradarbiavimu.

Tikybos mokytoja A. Žitkuvienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku