Skip to content

Pasivaikščiokime kartu su S. Daukantu

           2018 metai paskelbti S. Daukanto metais (šiais metais minime mūsų istoriko, švietėjo 225- ąsias gimimo metines). S. Daukantas savo veikalais skatino tautiečius didžiuotis garbinga šalies istorija, branginti lietuvišką žodį. Šio didžio žmogaus nuopelnai Lietuvai ir buvo aptarti mokinių mokslinėje konferencijoje „Pasivaikščiokime kartu su S. Daukantu“.

           8a klasės mokiniai paruošė pranešimus apie daugialypę mūsų tautos švietėjo veiklą. Susirinkusieji į konferenciją sužinojo, kad S. Daukantas buvo ne tik istorikas, bet ir tautosakos puoselėtojas, naujadarų kūrėjas, jo kūriniuose randama nemažai beletristinių elementų: žmogaus portreto vaizdavimų, gamtos aprašymų. Mokiniai teigė, kad rašytojo mintys aktualios ir šiais laikais. Mokslinės konferencijos moderatoriais buvo 6 klasės mokiniai Lukas ir Augustė.

          Renginį paįvairino mokyklos šokėjų ir etnografinio ansamblio pasirodymas bei svečių iš Gedminų progimnazijos skaitoma poezija.

                                                                 Lietuvių kalbos mokytoja N. Žukienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku