Skip to content

SVEIKINAME!

Tarptautiniame edukaciniame konkurse „Olympis“ (2018 m. – Pavasario sesija) dalyvavo 20 mokinių. 6a klasės mokinė Vaiva Sergejeva apdovanota medaliu. Džiaugiamės puikiais konkurso rezultatais!

5-8 klasių mokinių grupėje:

Lietuvių kalbos ir literatūros konkurso rezultatai:

  1. Dovilė Petrutytė, 5 kl. – II laipsnio diplomas
  2. Urtė Saunoriūtė, 5 kl. – II laipsnio diplomas
  3. Ayda Kėdavičiūtė, 5 kl. – I laipsnio diplomas

4.Vaiva Sergejeva, 6 kl. – I laipsnio diplomas

  1. Augustė Varkalytė, 5 kl. – II laipsnio diplomas

Anglų kalbos konkurso rezultatai:

  1. Augustė Varkalytė, 5 kl. – padėka
  2. Urtė Saunoriūtė, 5 kl. – I laipsnio diplomas
  3. Ayda Kėdavičiūtė, 5 kl. – I laipsnio diplomas
  4. Dovilė Petrutytė, 5 kl. – padėka
  5. Lukas Kubrak, 5 kl. – II laipsnio diplomas
  6. Vaiva Sergejeva, 6 kl. – I laipsnio diplomas

Matematikos konkurso rezultatai:

  1. Augustė Varkalytė, 5 kl. – padėka
  2. Dovilė Petrutytė, 5 kl. – III laipsnio diplomas
  3. Ayda Kėdavičiūtė, 5 kl. – padėka
  4. Lukas Kubrak, 5 kl. – II laipsnio diplomas
  5. Urtė Saunoriūtė, 5 kl. – padėka
  6. Grantas Žilinskas, 7 kl. – padėka
  7. Gvidas Kancevičius, 7 kl. – padėka
  8. Vaiva Sergejeva, 6a kl. – II laipsnio diplomas

Geografijos konkurso rezultatai:

  1. Vaiva Sergejeva, 6a kl. – padėka

Biologijos konkurso rezultatai:

  1. Augustė Varkalytė, 5 kl. – padėka
  2. Ayda Kėdavičiūtė, 5 kl. – II laipsnio diplomas
  3. Urtė Saunoriūtė, 5 kl. – III laipsnio diplomas
  4. Dovilė Petrutytė, 5 kl. – I laipsnio diplomas
  5. Vaiva Sergejeva, 6 kl. – III laipsnio diplomas
  6. Emilija Urbonavičiūtė, 8 kl. – padėka

Istorijos konkurso rezultatai: 

  1. Augustė Varkalytė, 5 kl. – padėka
  2. Dovilė Petrutytė, 5 kl. – padėka
  3. Urtė Saunoriūtė, 5 kl. – III laipsnio diplomas
  4. Ayda Kėdavičiūtė, 5 kl. – II laipsnio diplomas
  5. Vaiva Sergejeva, 6 kl. – padėka

Informacinių technologijų  konkurso rezultatai:

  1. Augustė Varkalytė, 5 kl. – padėka
  2. Dovilė Petrutytė, 5 kl. – I laipsnio diplomas
  3. Urtė Saunoriūtė, 5 kl. – II laipsnio diplomas
  4. Lukas Kubrak,5 kl. – I laipsnio diplomas
  5. Ayda Kėdavičiūtė, 5 kl. – II laipsnio diplomas
  6. Vaiva Sergejeva, 6 kl. – III laipsnio diplomas

1 klasių mokinių grupėje:

  1. Austėja Ivanovaitė – lietuvių kalba – I , matematika -III, biologija – I laipsnio diplomai
  2. Austėja Stasiūtė – lietuvių kalba – I, biologija – II laipsnio diplomai, matematika – padėka
  3. Gabija Virbauskaitė- lietuvių kalba – I, biologija – II laipsnio, matematika – III laipsnio diplomai
  4. Gabrielė Simonaitytė – lietuvių kalba – I , matematika -III, biologija – III laipsnio diplomai
  5. Nojus Ruigys – lietuvių kalba – III, biologija – II laipsnio diplomai, matematika – padėka
  6. Vytautas Ruškys – lietuvių kalba – I , matematika -II, biologija – II laipsnio diplomai
  7. Vytautas Rusys – lietuvių kalba – I , matematika -III, biologija – I laipsnio diplomai

Dėkojame mokinius ruošusiems mokytojams: B. Imbrasienei, R. Kubilienei, A. Ruginienei, L. Rameikai, J. Čechavičienei, E. Gudaitienei, D. Budvytienei, R. Lūžaitei!

Administracija

From → Uncategorized



OFFICE365




Pamokų laikas
1 Pamoka 08:00 - 08:45
2 Pamoka 08:55 - 09:40
3 Pamoka 09:50 - 10:35
4 Pamoka 10:50 - 11:35
5 Pamoka 11:55 - 12:40
6 Pamoka 12:55 - 13:40
7 Pamoka 13:50 - 14:35
8 Pamoka 14:40 - 15:25





PATYČIŲ DĖŽUTĖ






Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku