Skip to content

Garbingi svečiai ir Kaziuko mugė

Kovo 2 dieną mūsų mokykloje vyko Kaziuko mugė, kurioje dalyvavo ir Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė” senyvo amžiaus padalinio senjorai. Svečiai stebėjo Mugės atidarymo ceremoniją, klausėsi 1a klasės mokinės Akvilės Patašiūtės fleita atliekamo muzikinio kūrinio, bendravo su 3a klasės mokiniais ir jų mokytoja Dalia Endriukaitiene. Trečiokai kartu su senjorais kūrė popierinius margučius, vaišinosi arbata bei pyragais. Garbaus amžiaus viešnias stebino vaikų smalsumas, paslaugus elgesys ir iš veidų nedingstančios šypsenos.

Pradinukų susitikimas su kitos kartos atstovais vyko neformalioje aplinkoje. Tokiu būdu ugdoma vaikų tolerancija bei empatija.

Kaziuko mugė – sudedamoji Verslumo ir karjeros ugdymo dienos dalis. Mokiniai išbandė savo gebėjimus kurti verslą, mokėsi finansinio raštingumo.

Mokyklos psichologė Vika Gridiajeva

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku