Skip to content

Tyrėjų diena. Baltijos jūros ir Lietuvos upių žuvys

5-8 klasių mokinių veikla

      Spalio mėnesio 27 dieną mokyklos mokiniai tapo tyrėjais. Užsiėmimų tikslas – didinti mokslininkų pripažinimą visuomenėje, sudarant galimybę iš arti susipažinti su jų darbais ir pasiekimais, atskleisti tyrėjų darbo žavesį. Veikla buvo orientuota į supančios aplinkos gilesnį pažinimą, jos tyrinėjimą, stebėjimą, analizavimą.

     5-8 klasių mokiniai pamokose susipažino su žuvų rūšimis, žiūrėjo dokumentinius ir animacinius filmus apie žuvis, sprendė kryžiažodžius, analizavo statistinius duomenis, domėjosi, kokiais žvejybos įrankiais senovėje naudojosi mūsų protėviai. Mokinius stebino žuvų įvairovė. Įdomiausia ir keisčiausia visiems pasirodė plekšnė – 7-8 klasių mokiniai apie šią žuvį kūrė miniatiūras. 7a klasės mokiniai papasakojo, kaip technologijų pamokoje virė žuvienę. Gaila, kad ne visiems jos užteko paragauti.

                Tyrėjų dieną vykusios pamokos praturtino mokinių žinias apie  Baltijos jūros ir Lietuvos upių žuvis, praplėtė akiratį ir žodyną. Smagu būti tyrėjais!

                                                               Organizatoriai

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku