Skip to content

Vaikų šventė ,,Lelija šventajam Kazimierui”

 Balandžio 30 d. (sekmadienį) šv. Kazimiero parapijoje vyko šventė vaikams ir tėveliams ,,Lelija šventajam Kazimierui‘‘. Šventės metu vaikai galėjo pasirinkti, kokioje grupėje pageidauja dalyvauti. O grupių būta įvairių įvairiausių: giesmių, sesučių, brolio Pauliaus, sporto, dailės, pirmosios pagalbos, skautų, rankdarbių, žvakių, meduolių puošybos, policijos, linijinių šokių, krepšinio ir šaulių. Tėveliai susitiko su kunigu,  teologijos mokslų daktaru Ramūnu Norkumi ir klausėsi paskaitos ,,Širdies tyrumas“. Po užsiėmimų  ir vaikai, ir jų tėveliai  dalyvavo šv. Mišiose. Po jų buvo agapė (vaišės).

 Džiugu, kad šventėje savanoriavo 8a klasės mokinė Akvilė Valytė. 1-6 klasių mokiniai noriai prisijungė prie parodos ,,Lelija šventajam Kazimierui“.

      Dėkoju visiems mūsų mokyklos mokiniams ir jų tėveliams už dalyvavimą prasmingoje šventėje.

                                                                                           Tikybos mokytoja A. Žitkuvienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku