Skip to content

Mūsų mokyklos mokinė – tarp geriausių šalies skaitovų

  Džiaugiamės 6a klasės mokinės Nerijos Baltutytės sėkme. Mokinė dalyvavo Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso baigiamajame etape, kuris vyko Šakiuose. Konkurso dalyviams buvo pasiūlyta plati kultūrinė programa: mokiniai stebėjo Šakių cirko artistų triukus, žiūrėjo ir aptarė spektaklį „Amerika pirtyje“, klausėsi Vytauto V. Landsbergio dainų. Su geriausiais Klaipėdos miesto skaitovais Nerija lankėsi Bitėnuose, apžiūrėjo Martyno Jankaus muziejų, kopė į Rambyno kalną.

Kultūrinis bendravimas ir bendradarbiavimas padeda skaitovams labiau pajusti meninio žodžio svarbą ir gelmę.

Gegužės 16 dieną mūsų mokyklos skaitovė bus pagerbta Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių Klaipėdos miesto etapo laureatų pagerbimo šventėje.

                                                                                                         Administracija

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku