Skip to content

GAILESTINGUMO KELIU

 

Klaipėdos miesto tikybos mokytojai 2016 m. balandžio 24 d. 1-5 klasių mokiniams, jų tėveliams bei globėjams Švč. Mergelės Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje surengė šventę „Gailestingumo keliu“. Vyresnieji mokiniai turėjo puikią progą savanorystei. Dėkojame mūsų mokyklos savanoriams – 8 kl. mokiniams Andriui Kmitai ir Petrui Stankevičiui.

Šventėje dalyvavo Telšių vyskupas augziliaras Linas Vodopjanovas ir dekanas, klebonas kun. Vilius Viktoravičius. Vaikai galėjo ugdyti savo gebėjimus, buvo kviečiami burtis net į  16 grupelių. Mokiniai aplankė „Carito“ globos namus. Tėveliai klausėsi šv. Pranciškaus onkologijos centro direktorės Aldonos Kerpytės paskaitos „Gydantis gailestingumas“.

Telšių vyskupas augziliaras Linas Vodopjanovas renginio dalyvius pakvietė Jubiliejinių Gailestingumo metų maldai. Po šv. Mišių visų laukė saldžios vaišės, nuoširdus bendravimas prie arbatos puodelio.

Į šv. Mišių liturgiją aktyviai įsijungė ir mūsų mokyklos vaikai. Už aktyvų dalyvavimą renginyje dėkojame 4 klasės mokinėms Neilai Jakutytei, Deimantei Kasnauskytei, 3 klasės mokinėms Elinai Ivanovai, Vidmantei Aleksiūnaitei ir 2 klasės mokinei Ugnei Lauškinaitei.

Tikybos mokytoja A. Žitkuvienė

 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku