Skip to content

Protų mūšio „Kartu mes Lietuva“ finale

        Mūsų mokyklos komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų bendruomenėms skirtame edukaciniame  konkurse – protų mūšyje „Kartu mes Lietuva“. Finalas vyko Vilniuje, modernioje studentų bibliotekoje. Varžėsi geriausių 12 šalies komandų. Mūsų mokyklai atstovavo Almantas Januškevičius, Birutė Ruškytė, Diana Sokolova, Vidas  Baužys (visi – 8a klasės mokiniai), istorijos  mokytojas L. Rameika ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja N. Žukienė. Į Vilnių vyko ir smagi sirgalių palyda. Visi žaidėjai buvo apdovanoti prizais: kiekviena komanda gavo po įspūdingo dydžio ir svorio knygą „Didžioji Lietuva“, rašiklių, saldainių. Žaidimo dalyviai turėjo galimybę pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį, aplankyti žymiausius architektūros objektus.

                                                                                Direktoriaus pavaduotoja N. Žukienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku