Skip to content

Protų mūšio „Kartu mes Lietuva“ finale

        Mūsų mokyklos komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų bendruomenėms skirtame edukaciniame  konkurse – protų mūšyje „Kartu mes Lietuva“. Finalas vyko Vilniuje, modernioje studentų bibliotekoje. Varžėsi geriausių 12 šalies komandų. Mūsų mokyklai atstovavo Almantas Januškevičius, Birutė Ruškytė, Diana Sokolova, Vidas  Baužys (visi – 8a klasės mokiniai), istorijos  mokytojas L. Rameika ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja N. Žukienė. Į Vilnių vyko ir smagi sirgalių palyda. Visi žaidėjai buvo apdovanoti prizais: kiekviena komanda gavo po įspūdingo dydžio ir svorio knygą „Didžioji Lietuva“, rašiklių, saldainių. Žaidimo dalyviai turėjo galimybę pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį, aplankyti žymiausius architektūros objektus.

                                                                                Direktoriaus pavaduotoja N. Žukienė

From → UncategorizedOFFICE365


PATYČIŲ DĖŽUTĖ