Skip to content

Kovo 15-17 dienomis, 3-8 klasių mokiniai ir mokytojai tradiciškai rinkosi į Marijos Taikos Karalienės bažnyčią,  Gavėnios laikotarpio susikaupimui. Kadangi šiuos metus popiežius Pranciškus paskelbė Jubiliejiniais Gailestingumo metais, tai Dievo gailestingumas ir buvo šio susibūrimo pagrindinis akcentas. Po klebono V. Viktoravičiaus įžanginio žodžio apie jubiliejaus kilmę, mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti mažai piligriminei kelionei mūsų bažnyčioje. Jaunieji piligrimai klausėsi pamąstymų, skaitė Dievo žodį, meldėsi, giedojo, atlikdami užduotis prisiminė atgailos dalis bei gailestingumo darbus kūnui ir sielai.

Džiaugiamės ir esame dėkingi Dievui, kad mus subūrė šiai bendrystei ir kelionei, tai buvo dar vienas šviesos spindulys sielai, besiruošiant sutikti gražiausią ir prasmingiausią pavasario šventę, parodančią begalinę Dievo meilę ir gailestingumą žmogui – Šv. Velykas.

Tikybos mokytoja A. Žitkuvienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku