Skip to content

Integruotas projektas „Rudens paradas“

             Spalio 20 – 23 dienomis mokykloje buvo įgyvendinamas pradinių klasių mokinių projektas „Rudens paradas“.  Kiekviena diena turėjo savo pavadinimą ir tematiką.

            Pirmoji diena – Medžių diena. Ji prasidėjo antrokų atliekama daina „Rudens laiškai”, mokiniai buvo supažindinti su  Lietuvoje augančiais medžiais. Pradinukai papuošė nupieštų medžių lapus raidėmis, savo kurtomis miniatiūromis.

             Antroji diena buvo skirta Lietuvos paukščiams. Peržiūrėję pateiktis apie išskrendančius paukščius, mokiniai stebėjo ketvirtokų  vaidinimą „Kur išskrenda paukščiai?”, po vaidinimo lankstė paukščius.

      Trečiąją dieną buvo kalbama apie orus. Trečios klasės mokiniams padainavus dainą „Ruduo”,  buvo žiūrimos pateiktys apie tai, kaip senoliai spėdavo orus pagal saulę, mėnulį ir žvaigždes. Mokiniai kirpo lietaus lašelius ir klijavo juos prie savo debesėlio.

           Ketvirtoji diena –  išvyka į Palangos Botanikos parką. 1-4 klasių mokiniai grožėjosi rudens spalvomis, nuostabaus grožio gamta.

Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė Dalia Endriukaitienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku