Prevencinė pamoka „Aš saugus vasarą“

Gegužės 28 dieną mokykloje lankėsi policijos pareigūnė Milda, ji 5a,b klasių mokiniams vedė prevencinę pamoką „Aš saugus vasarą“.

Pamokoje buvo kalbama apie saugų elgesį vasaros atostogų metu, atsakingą elgesį viešose vietose, kelyje bei prie vandens telkinių. Didžiausio mokinių susidomėjimo sulaukė pokalbis apie elektrinius paspirtukus. Pareigūnė priminė, nuo kelerių metų vaikai gali laikyti teorijos egzaminą ir turi teisę važinėtis elektriniais paspirtukais.

Buvo aptartos ir svarbiausios saugaus elgesio prie vandens taisyklės: nesimaudyti vieniems, nešokinėti į nepažįstamus vandens telkinius, laikytis gelbėtojų nurodymų, rūpintis savo ir draugų saugumu. Penktokai noriai dalyvavo diskusijoje, dalijosi patirtimis.

Dėkojame pareigūnei Mildai už naudingą, aktualią ir įdomią prevencinę pamoką. Tikime, kad įgytos žinios padės mokiniams vasaros atostogas praleisti saugiai, atsakingai ir smagiai.

Karjeros specialistė, gyvenimo įgūdžių mokytoja Loreta Kazlauskaitė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku
Skip to content