Skip to content

2014 m. kovo 25 dieną Vitės pagrindinėje mokykloje vyko tarpmokyklinė gamtamokslinė viktorina  “Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas”. Šio renginio tikslas – skatinti vaikus domėtis juos supančia gamta ir aplinka. Dalyvavo 7 komandos iš S. Dacho, „Verdenės“, Tauralaukio, Sendvario progimnazijų, „Saulėtekio“, Vitės pagrindinių mokyklų, „Nykštuko“ mokyklos –  darželio. Mūsų mokyklai atstovavo 3a klasės mokinių komanda “Saulės vaikai”. Juos parengė mokytoja D. Endriukaitienė. Viktorinos metu mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus apie gamtą, minė mįsles, sprendė galvosūkius. Komandas vertino KU Botanikos sodo dendrologė  Kristina Baltaragienė, biologijos mokytoja Birutė Krištopaitienė, Jaunimo saviraiškos centro gamtininkų būrelio vadovė Digna Reminienė. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda užėmė I-ąją vietą.

 

From → Uncategorized