Skip to content

Mokyklai – 140 metų!

Visą pusmetį progimnazijoje vyko mokyklos jubiliejui skirti renginiai: mokiniai dalyvavo viktorinose, įvairiuose konkursuose, parodose ir popietėse. Ryškiausias ir labiausiai įsimintinas akcentas – gegužės 30 dienos  renginys, skirtas mokyklos 140-osioms metinėms paminėti. Į šventę atvyko nemažai garbių svečių, buvę mokyklos mokytojai.

Progimnazijos mokiniai susirinkusiems padovanojo linksmą ir nuotaikingą koncertą. Mokyklos direktorė Daiva Vilkė pasidalijo ateities lūkesčiais, pasidžiaugė progimnazijoje įgyvendinamais projektais, mokyklos darbuotojams įteikė padėkos raštus. Sveikinimo žodį tarė ir šventės svečiai.

Po koncerto buvę mokyklos pedagogai dalijosi prisiminimais. Dar ilgai netilo kalbos, juokas. Geru žodžiu paminėti buvę mokyklos direktoriai, ilgamečiai darbuotojai, pasidžiaugta išgražėjusia mokykla, jaukiomis erdvėmis ir klasėmis. Romantišką nuotaiką padėjo kurti muzikos mokytojas E. Venskus – skambėjo dainuojamoji poezija. Apie renginį sulaukta gražių atsiliepimų.

Smagu, kad 140-ąsias metines švenčianti mokykla drąsiai žengia į naują etapą. Progimnazija įgyvendina „Tūkstantmečio mokyklų“ programą ir yra pasiruošusi pokyčiams.

Šventės organizatoriai

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku