Skip to content

Šeštokų edukacinės kelionės

Mokslų metų pabaigoje 6a ir 6c klasių mokiniai dalyvavo bendrose edukacinėse išvykose. Gegužės 30 d. lankėsi Pilies muziejuje, kuriame esančios ekspozicijos pasakoja apie Klaipėdos pilies ir miesto raidą nuo XIII a. iki XX a. Vaikai ne tik susipažino su eksponatais, bet ir žiūrėjo virtualioje projekcijoje demonstruojamą filmą apie senąją  Klaipėdą.

Birželio 13 d. mokiniai lankėsi Kalvystės ir Mažosios Lietuvos istorijos muziejuose, Etnokultūros centre. Vaikai susipažino su kalvio įrankiais: dumplėmis, žaizdra, apžiūrėjo uostamiesčiui būdingas kaltines vėtrunges, papuošalus ir geležinius kryžius. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje mokiniai pagilino žinias apie Klaipėdos krašto priešistorę, kuršių ir skalvių genčių gyvenimo ir laidojimo papročius, lietuvininkų tradicinę kultūrą. Klaipėdos etnokultūros centro kiemelyje, Audimo galerijoje, bendravo su staklėmis audžiančia ir audimo amatą demonstruojančia audėja, sužinojo, kokios yra specifinės Mažosios Lietuvos kraštui būdingos aprangos ir rašto detalės.

Birželio 20 d. šeštokai vyko į Kauną: lankėsi IX forte, Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Visus sužavėjo Tado Ivanausko zoologijos muziejus, kuriame vaikai ne tik klausėsi paskaitos, bet ir atliko praktines užduotis. Ypač smagu buvo Kauno zoologijos sode, kuriame buvo galima iš arčiau apžiūrėti egzotinius gyvūnus.

Edukacinės kelionės – ne tik pramoga, bet ir galimybė plėsti akiratį, gilinti įgytas žinias. Šeštokai išvykose smagiai ir turiningai praleido laiką, susirado naujų draugų.

Auklėtojos Raimonda Kubilienė ir Severija Bakšinskė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku