Skip to content

Iniciatyva „Pamiršk kuprinę, pasiimk garpuodį!“

Mokinių tarybos iniciatyva birželio 7 diena mokykloje buvo paskelbta  diena be kuprinių. Mokiniai sugalvojo šūkį – „Pamiršk kurpinę, pasiimk garpuodį!“, sukūrė plakatus, kurie ragino mokinius ir visus mokyklos bendruomenės narius pamiršti įprastus jiems daiktų nešiojimo būdus, kvietė į progimnaziją ateiti knygas įsidėjus į stalčių, garpuodį, pintinę ar žvejybinį tinklą.

8a klasės mokinė Solveiga Šiberkštytė, kuri kuprinę iškeitė į antikvarinį lagaminą, apklausė mokinius, ką jie mano apie mokinių tarybos iniciatyvą. Daugumos respondentų nuomone, tokių dienų galėtų būti daugiau. Paklausus, ar kitais metais tęs šią tradiciją, visi atsakė teigiamai.

Šiemet mokiniai pasižymėjo originalumu. Mokykloje galima buvo pamatyti mokinių ne tik su maišeliais, lagaminais, šaltkrepšiais, pintinėmis, bet ir su motociklininko šalmu (jį atsinešė 7a klasės mokinė Pija Kuskytė). Netikėtas ir Ažuolo (8b kl.) sprendimas – mokinys į mokyklą atkeliavo su „Bolt“ krepšiu. Adamas iš 6b klasės atsinešė „Broko raketą“ – kartoninę dėžę, Greta (6c kl.) atsitempė tėčio įrankių dėžę, jos klasės draugė Amelija – smuiko dėklą. Mokykloje buvo galima sutikti daug vaikų, kurie atsinešė pagalves, prikimštas knygų. Ema (8a kl.) knygas sudėjo į batų dėžę, Styvas (8a kl.) – į kibirą, Vilius (8b kl.) atsinešė ant pagalio užmautą maišą. Viena iš įspūdingiausių kuprinės alternatyvų – mikrobangų krosnelė, kurią atsinešė Dainius (8a kl.).

Diena buvo pilna atradimų. Pasirodo, kuprinę gali pakeisti labai daug aplink mus esančių daiktų, reikia tik išradingumo!

Mokinių tarybos koordinatorė Agnė Čepulytė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku