Skip to content

LMS renginys „Prasidėjo vasara, o ką dabar?”

Birželio 17 d. mokinių tarybos nariai iš 7a, 8a ir 8b klasių dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) renginyje, kuris vyko „Studlende“, Klaipėdos universiteto auditorijoje „Aula Magna“.

Renginio pradžioje skambėjo LMS himnas. Mokiniai klausėsi pranešimų: „Savirealizacijos galimybės AUK centre”, „Banglenčių sportas”, „Išlaisvink savo antreprenerystės potencialą”, „Svanorystė 101”. Vedėjai  Samanta ir Dovydas iš Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas” papasakojo, kodėl verta savanoriauti, kokių galimybių suteikia savanorystė. Mokiniams, kurie atidžiai klausėsi ir teisingai atsakinėjo į klausimus, pranešėjai dalino prizus (rašiklius, raktų pakabukus ir kt). Vaikai galėjo dalyvauti ir „Bingo žaidime“, atlikti užduotis ir gauti papildomų prizų.

Mokiniai džiaugėsi, kad renginys buvo įdomus ir informatyvus, dabar jau aiškiau, ką galima per vasarą nuveikti.

Mokinių tarybos koordinatorė Agnė Čepulytė

 

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku