Skip to content

Mokomės gamtoje ir iš gamtos

Paskutinę mokslo metų savaitę 2b klasės mokiniai mokėsi kitaip: pamokos vyko ne klasėje, o gamtoje ir muziejuose. Antrokai įtvirtino žinias, demonstravo savo gebėjimus, sumanumą, kūrybiškumą, atliko įvairias projektines – patyrimines veiklas Malūno tvenkinio teritorijoje, Melnragėje prie jūros, gintaro muziejuje „Amber Queen“, laive plaukdami į Juodkrantę.

Malūno tvenkinio teritorijoje mokiniai mokėsi atpažinti pakrantėje žaliuojančias nendres, švendrus, ajerus, viksvas, vandenyje augančias lūgnes, papliauškas, plūdenas. Stebėjo tvenkinyje plaukiančias didžiąsias antis, laukius, gulbes. Savo stebėjimus fiksavo užrašuose.

Pajūryje antrokai gamino saulės laikrodį, mokėsi nustatyti pasaulio kryptis, atliko orientacines užduotis, kūrė kolektyvinį pasakojimą apie jūrą, statė smėlio pilis.

Gintaro muziejuje mokiniai klausėsi gintaro atsiradimo istorijos, susipažino su gintaro rūšimis bei gavybos būdais, apžiūrėjo originalią ir išskirtinę gintaro ekspoziciją.

Plaukdami laivu į Juodkrantę, vaikai ne tik grožėjosi Kuršių mariomis, bet ir susipažino su laivavedžio profesija. Juodkrantėje aplankė skulptūrų parką, išbandė dendrologinį taką.

2b klasės mokytoja Ramutė Bytautė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku