Skip to content

Popietė ,,Vasaros pieva“

Kasmet, baigiantis mokslo metams, progimnazijoje organizuojama jaunųjų kūrėjų šventė. Popietę „Vasaros pieva“ pradėjo 8a klasės mokinė Solveiga Šiberkštytė, perskaičiusi ištrauką iš Lauros Sintijos Černiauskaitės knygos ,,Džiaugsmynas“. Savo sukurtas sakmes skaitė šeštokai Domantas Gaižutis ir Žygimantas Baltutis. Visus maloniai nustebino septintokės Ajanos Žutautaitės novelė apie sugrįžimą į tėvų namus.

Mokykloje yra nemažai poeziją kuriančių mokinių. Popietėje savo kūrybą skaitė Paulina Žagarė (5b kl.), septintokės Enrika Kuprelytė, Pija Kuskytė, Gabija Bučinskaitė. Daugiausiai dėmesio sulaukė aštuntokės Lilijos Norgėlaitės poezija.

Renginio dalyviai nekantraudami laukė mokytojų pasirodymo. Bardai Algimantas Antanaitis ir Agnė Čepulytė dainavo jau hitais virtusius dainuojamosios poezijos kūrinius. Mokytoja Milda Kazlauskienė paskaitė savo sukurtų eilėraščių. Buvo jautru, subtilu ir įdomu.

Renginį, kuris vyko jaukioje mokyklos bibliotekoje, organizavo ir moderavo mokytoja Nijolė Žukienė.

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku