Skip to content

Netradicinės dailės pamokos

Progimnazijos 6-8 klasių mokiniams dailės pamokos vyko lauke. Pamokų tikslas – mokytis kurti netradicinėmis priemonėmis meno kūrinius iš gamtinių žaliavų. Šiai užduočiai atlikti buvo skirtos 2 pamokos. Per pirmąją pamoką mokiniai sužinojo, kas yra žemės menas, kokie garsiausi šio meno atstovai, kokiose erdvėse jis kuriamas, kokios naudojamos medžiagos. Peržiūrėję garsių autorių pavyzdžius, vaikai grupėse piešė eskizus. Per antrąją pamoką, remdamiesi savo eskizais, kūrė žemės meno kūrinius. Įsivaizduoti vaizdą ant popieriaus ar kartono yra vienas dalykas, visai kas kita, kai tą sumanymą reikia realizuoti tikrovėje, todėl daliai mokinių, pradėjus naudoti darbuose gamtinius išteklius, teko atsisakyti pirminės idėjos ir ieškoti kitokių sprendimo būdų. Bet rezultatai džiuginantys!

Pastebėta, kad netradicinėje aplinkoje vaikai yra kūrybiškesni nei įprastoje klasėje. Kviečiame pasidžiaugti mokinių darbais!

Dailės mokytoja Agnė Čepulytė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku