Skip to content

Išvyka į jaunimo festivalį „Vibelift 2024“

Gegužės 10 dieną Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos mokinių tarybos atstovai bei jų bendraminčiai dalyvavo Socialinių mokslų kolegijos surengtame jaunimo festivalyje „Vibelift 2024“, kuris vyko „Žalgirio“ arenoje. Tai ne tik jaunimo motyvacinis festivalis, bet ir kelionė į ateitį. Festivalio tikslas – įkvėpti ir motyvuoti jaunimą siekti emocinio saugumo, finansinės gerovės ir karjeros.

Šių metų renginio akcentas – kvietimas atrasti, kaip  dirbtinis intelektas (DI) ir technologijos keičia darbo ir mokymosi aplinką, kokių įgūdžių reikės rytojaus profesijoms. Žmogiškasis potencialas turi neribotas galimybes, kurios skleidžiasi ir auga, kai esame atviri pokyčiams, drąsūs veikti ir priimti sprendimus.

Festivalyje dalyvavo „8 kambarys“, Ieva Mackevičienė, Vidas Bareikis, Marijonas Mikutavičius, Indrė Kavaliauskaitė, Mantas Kalnietis, Žygimantas Gečas, Gabija Skučaitė, Sergejus Maslobojevas, Inidė Jasnauskaitė ir Osvaldas Jonaitis, Nedas Zimantas, Šarūnas Kezys ir kt. Didysis vakaro koncertas vyko kartu su DJ Nevykėle.

Kol mokiniai linksminosi, mokytojai dalyvavo konferencijoje „Ateities įgūdžiai šiandien: kaip parengti moksleivį iššūkiams?”. Mokytojų laukė dovanos ir ypatingi pranešėjai. Vienas jų – Justinas Visickas – tikybos ir istorijos mokytojas, viską pateikęs per humoro prizmę, kalbėjęs apie kritinį mąstymą bei problemų sprendimą.

Grįžtant į Klaipėdą, kelias neprailgo. Mokiniai dainavo, žaidė žaidimus. Išvyka praplėtė akiratį ir visiems labai patiko.

Mokinių tarybos koordinatorė Agnė Čepulytė, karjeros specialistė Loreta Kazlauskaitė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku