Skip to content

Anglų kalbos konkursas „Check your English 2024“

Kovo 13 d. mokykloje vyko trečiokų anglų kalbos konkursas „Check your English 2024“. Konkurse dalyvavę mokiniai pasitikrino anglų kalbos žinias, kaip geba atlikti klausymo, skaitymo, kalbos vartojimo bei rašymo užduotis. Daugiausia taškų surinko Arvydas Norvilas (3a kl.) ir Kajus Šiema (3a kl.). Kovo 21 dieną jie atstovavo mūsų mokyklai Klaipėdos miesto 3-iųjų klasių mokinių konkurse, kuris vyko Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje. Čia trečiokai pasitikrino savo žinias A1 kalbos lygiu.

Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių sėkmingu pasirodymu!

Anglų kalbos mokytoja Neringa Surplienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku