Skip to content

Mokinių konferencija „Tiriamoji ir kūrybinė veikla“

      Kovo 15 dieną mokyklos bibliotekoje vyko 5-8 klasių mokinių konferencija „Tiriamoji ir kūrybinė veikla“. Renginį moderavo 7a klasės mokinės Pija Kuskytė ir Gabija Bučinskaitė. Konferenciją pradėjo 5a klasės mokiniai. Jie paruošė montažą apie gerumą, meilę Tėvynei. Savo tiriamąjį darbą apie Klaipėdos mikrorajonų pavadinimus pristatė 6a klasės mokinė Gintarė Norvaišaitė, 6a klasės mokinys Domantas Šimkaitis papasakojo apie Klaipėdos miesto vandens telkinių pavadinimus. Smagu, kad abu šeštokai yra ir neblogi fotografai. Gintarė nufotografavo Bachmano žemės dvaro pastatus, Domantas – Aulaukio, Malūno tvenkinius, Vilhelmo kanalą, molą ir uosto vartus. Septintokai Benas Bičkauskas ir Žilvinas Naujalis aptarė lietuvišką raidyną.

      Konferencijoje dalyvavo ir progimnazijos literatai. 6a klasės mokiniai perskaitė sukurtas sakmes apie Klaipėdą. Visus pralinksmino Žygimanto Baltučio sakmė apie Laumę prie Malūno tvenkinio. Eilėraščius apie Tėvynę, gimtąją kalbą skaitė jaunieji mokyklos poetai.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Žukienė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku