Skip to content

Laureatas šalies konkurse „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“

       Konkursą ,,Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ organizuoja Lituanistų sambūris kartu su Valstybine lietuvių kalbos komisija, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu, Lietuvių kalbos institutu, Lietuvių kalbos draugija ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Šiais mokslo metais konkurse dalyvavo ir du mūsų progimnazijos mokiniai. 6a klasės mokinė Gintarė Norvaišaitė paruošė tiriamąjį darbą apie Klaipėdos mikrorajonų pavadinimų kilmę, įdomiai ir išsamiai aprašė Paupio dvaro sodybą, kuri dar vadinama Bachmano dvaru. 6a klasės mokinys Domantas Šimkaitis parašė esė ,,Dangaus atspindys vandenyje“. Domantas tapo konkurso laureatu (nominacija ,,Pastebėti komisijos“). Mokinys pakviestas dalyvauti baigiamajame renginyje, kur konkurso dalyviams pristatys savo darbą apie Klaipėdos vandens telkinių pavadinimus.

           Visi konkurso laureatai apdovanoti prizais ir dovanėlėmis. Mokinius šalies konkursui ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Žukienė.

Mokyklos kalbininkai

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku