Skip to content

Studijų mugėje „Studijų Regata 2024“

       Progimnazijos aštuntokai kartu su karjeros specialiste Loreta Kazlauskaite vasario 9 dieną lankėsi ,,Švyturio arenoje“, kur vyko mugė „Studijų Regata 2024“. Šis kasmetinis renginys pritraukia nemažai jaunimo ne tik iš Klaipėdos, bet ir iš aplinkinių rajonų.

      Mokiniai sužinojo apie studijas Klaipėdoje. Mugėje dalyvavo net devynios uostamiesčio aukštosios ir profesinės mokyklos, kurios būsimiems studentams siūlė studijuoti uostamiestyje. ,,Studijų Regatos“ dalyviai galėjo bendrauti su lektoriais, užduoti jiems rūpimus klausimus apie studijų kokybę, savanorystę. Mokiniai mugėje išbandė įvairias užduotis, dalyvavo žaidimuose, laimėjo nemažai prizų, išklausė įvairių profesijų pristatymų. Mūsų aštuntokėms ypač patiko studenčių atskleistos kelios makiažo gudrybės. Visus dalyvius pradžiugino atlikėjo Remio Retro koncertas.

      „Studijų Regata 2024“ – prasmingas ir mokiniams labai reikalingas renginys. Išgirsti naujų dalykų galėjo ne tik vaikai, bet ir jų mokytojai.

Karjeros specialistė Loreta Kazlauskaitė

From → Uncategorized

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku